Vitoair PRO: vysokovýkonné riešenie vetrania s mimoriadne vysokou úrovňou spätného získavania tepla

Vitoair PRO od spoločnosti Viessmann predstavuje nové vysokovýkonné riešenie vetrania pre kancelárie, materské školy a detské centrá, pre obchody, zasadačky a bytové domy.

Medzi silné stránky jednotiek Vitoair PRO patrí nadpriemerná rekuperácia tepla, bezproblémová montáž do medzistropov vďaka plochému dizajnu (typ FS PRO), uvedenie do prevádzky pomocou aplikácie Vitoair PRO a monitorovanie počas prevádzky pomocou webovej aplikácie Vitoair PRO.

Možné je aj prepojenie s ďalšími produktami spoločnosti Viessmann.

Vhodný variant zariadenia pre každý projekt

Zariadenia sú dostupné v 2 prevedeniach s prietokom vzduchu od 600 do 2000 m3/h. Kompaktné prevedenie plochej jednotky (typ FS PRO) umožňuje montáž pod strop, na stenu a na podlahu. Alternatívne je k dispozícii kubická stacionárna verzia s bočným pripojením vzduchového potrubia (typ CS PRO).

Rekuperácia tepla pomocou krížového protiprúdového výmenníka tepla predstavuje až 83 percent (EN 308). Nízky prietok je sprevádzaný nízkymi tlakovými stratami pri efektívnej prevádzke. Produktový program Vitoair PRO je možné prispôsobiť požiadavkám projektu.

Na tento účel sú na výber elektrické a hydraulické registre na predohrev alebo následný ohrev. Kvalitné vreckové alebo kazetové filtre rôznych tried zaisťujú prvotriednu filtráciu.

Nechajte si poradiť u svojho odborného partnera firmy Viessmann alebo na www.viessmann.sk.

Zdroj: Viessmann, s.r.o.