Úplne nový štandard vetrania s rekuperáciou v stiesnených priestoroch: Zehnder ComfoAir Flex

Vysoké náklady spojené s bývaním, obmedzený priestor a neustále rastúce požiadavky na kvalitu bývania – tri problémy, s ktorými sa denne stretávajú majitelia domov aj nájomníci. Značka Zehnder svojou revolučnou novinkou rieši všetko naraz, takže komfortné riadené vetranie s rekuperáciou už nie je iba výsadou majiteľov veľkých domov a novostavieb.

Kompaktné vetracie jednotky Zehnder ComfoAir Flex sú úsporným riešením určeným aj pre veľmi stiesnené priestory navrhnuté pre jednoduchú a flexibilnú inštaláciu. Svojou nízkou výškou len málo cez 30 cm (rozmery 1068 × 868 × 327 mm) a celkovou konštrukciou je jednotka vhodná do každého bytu, takže odpadá nutnosť voliť medzi mimoriadnym výkonom vetrania a obmedzením drahocenného priestoru.

Plochá vetracia jednotka Zehnder ComfoAir Flex sa snadno schová do podhľadov
Plochá vetracia jednotka Zehnder ComfoAir Flex sa snadno schová do podhľadov | Zdroj: © Zehnder Group

Inteligentná technológia ventilátora optimalizuje prúdenie vzduchu a umožňuje tichý chod jednotky, pokročilé riadenie prietoku vzduchu presne vyvažujúce prúdenie vzduchu zaisťuje maximálnu energetickú účinnosť a komfort vetrania. Vďaka vstavanému WiFi pripojeniu a kontrole cez aplikáciu Zehnder ComfoControl je možné jednotku ovládať ľahko a odkiaľkoľvek.

Pre inštaláciu jednotky je možné využiť prakticky každý priestor v byte.
Pre inštaláciu jednotky je možné využiť prakticky každý priestor v byte. | Zdroj: © Zehnder Group

Vetracie jednotky Zehnder ComfoAir Flex predstavujú úplne nový štandard v komfortnom a úspornom riadenom vetraní s rekuperáciou.

www.zehnder.cz

Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.