Čistička vzduchu Airhome 15-OP.

Novinka: Čistička vzduchu Airhome 15-OP – stop znečistenému vzduchu

Partneri sekcie:

Čerstvý vzduch je poklad! Dýchajte z plných pľúc pomocou čističky vzduchu Airhome 15-OP od spoločnosti Viessmann.

Kvalita ovzdušia má priamy vplyv na naše zdravie a pohodu. Žiaľ, vzduch, ktorý dýchame po odchode z domu, má čoraz nižšiu kvalitu. Znečistenie a smog negatívne ovplyvňujú naše zdravie a predstavujú jednu z príčin alergií a ochorení dýchacích ciest.

Našťastie, dokážeme ovplyvniť kvalitu vzduchu, ktorý dýchame vo vlastnom dome. Vďaka novým čističkám vzduchu Viessmann si budete môcť vychutnať atmosféru podobnú prechádzke v lese alebo pri mori, pretože jedinečná technológia OxyFrisch čistí vzduch až na úrovni 99,98 %.

Čistička vzduchu Airhome 15-OP, komponenty produktu.
Čistička vzduchu Airhome 15-OP, komponenty produktu. | Zdroj: Viessmann

Čistička vzduchu Airhome 15-OP je ideálna pre miestnosti s plochou do 40 m². Vyznačuje sa veľkým množstvom funkcií a až 6-stupňovou úpravou vzduchu:

  • 4 filtre (vstupný, HEPA H13, s aktívnym uhlím a fotokatalytický s oxidom titaničitým) zaručujú maximálne čistenie vzduchu,
  • UV lampa zabezpečuje biologické čistenie vzduchu,
  • Ionizátor – reguluje rovnováhu iónov v ovzduší.

Vďaka tomu eliminuje nielen prach a alergény, ale aj dym a nepríjemné zápachy. Tento model je takisto vybavený funkciami AUTO a SILENT, ktoré znižujú rýchlosť ventilátora, čím zabezpečujú tichšiu prevádzku zariadenia. Čistička vzduchu je vybavená inteligentným systémom snímačov, ktoré používateľa informujú o úrovni znečistenia ovzdušia v miestnosti a o potrebe výmeny filtrov.

Farebný indikátor informuje o úrovni znečistenia vzduchu.
Farebný indikátor informuje o úrovni znečistenia vzduchu. | Zdroj: Viessmann

Nechajte si poradiť u svojho odborného partnera firmy Viessmann alebo na www.viessmann.sk.