Partner sekcie:
  • Viessmann

Rekuperačné jednotky Systemair SAVE dostali novú reguláciu SAVECair

image 99371 25 v1

Švédska spoločnosť Systemair predstavila nový inteligentný regulačný systém určený pre rezidenčné rekuperačné jednotky SAVE. Ovláda sa pomocou dotykového ovládacieho panela a umožňuje jednotku ovládať pomocou smartfónu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Ak je vetracia rekuperačná jednotka srdce pumpujúce čerstvý a zdravý vzduch do Vašej domácnosti, regulačný systém je jej mozog. Jedným z najdokonalejších systémov vo svojej triede je práve novo vyvinutý regulačný systém SAVECair s unikátnym dotykovým ovládacím panelom.

Poskytne Vám a Vašej rodine najlepšiu možnú kvalitu vnútorného vzduchu v každej situácii a zároveň Vám pomôže šetriť energiu. Jednotky SAVE sa ovládajú pomocou moderného dotykového ovládacieho panela umiestneného priamo na jednotke, alebo dodaného spolu s jednotkou. Navyše je možné pripojiť aj ďalší panel a umiestniť kamkoľvek, napríklad na stenu vo vstupnej hale. Je rovnako atraktívny, efektívny a ľahko použiteľný ako váš smartfón.

Viac pohodlia, menšia spotreba energie

Úvodná obrazovka displeja zobrazuje informácie o prietoku vzduchu, teplote, kvalite vzduchu a aktívnych funkciách. Môžete tiež želané nastavenia naprogramovať, ako napríklad režim Mimo – keď nikto nie je doma – a to len zopár kliknutiami. Ak máte pocit, že po príchode domov potrebujete viac čerstvého vzduchu, jednoducho aktivujte režim Osvieženie.

Vzduch aj pre Vašu oslavu
Váš dotykový displej a aplikácia* Vám umožnia jednoduchý prístup k množstvu prednastavených funkcií ako napr. zosilnené vetranie (Párty) v prípade väčšej návštevy. Ďalšou užitočnou funkciou je funkcia Krb, ktorá vytvorí dočasný pretlak, ak chcete zapáliť oheň v krbe. Vďaka tomu sa oheň rozhorí ľahšie a interiér Vášho domu zostane bez dymu. K dispozícii je tiež funkcia pre prípad, že v dome používate systém s centrálnym vysávačom. Inteligentný systém tiež meria vlhkosť, hladinu CO2 a pachov a v prípade, že niečo nie je v poriadku Vás na to upozorní. Inými slovami, účinná vetracia jednotka s reguláciou SAVECair je skutočne rozumnou investíciou.

* Pomocou smartfónu je možné ovládať jednotku, ktorá je doplnená o príslušenstvo Internet Access Module (IAM).

Viac informácií na www.systemair.sk