1 Protherm Tiger Condens

Riešenie pre byty, viacgeneračné domy i dvojdomy

Viac inovatívnych funkcií a väčší komfort v domácnosti. Ak sa majiteľ domu či bytu rozhodne pre najmodernejší kondenzačný kotol, ten bude pracovať efektívne a (v porovnaní so starým kotlom) môže počas prevádzky ušetriť takmer tretinu plynu.

Pre byty, viacgeneračné domy, dvojdomy či dve bytové jednotky naraz existuje praktické riešenie. Ide o závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 kW alebo 30 kW, A+/A) značky Protherm. V chladnejších mesiacoch roka zabezpečí vykurovanie a (vďaka dvom zabudovaným 21 l zásobníkom teplej vody) aj komfort v kuchyni i kúpeľni.

2 Protherm Tiger Condens
Zdroj: Protherm

Umožňuje súčasný odber teplej vody z viacerých miest domácnosti, bez problémov či výkyvov jej teploty. Dokáže konkurovať aj zariadeniam so samostatným veľkým zásobníkom. Kotol dosahuje väčšiu úsporu aj nižšie emisie tým, že svoje spaľovanie automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu.

3 Protherm Tiger Condens
Zdroj: Protherm

Zároveň sa učí, riadi sa podľa zvykov konkrétnej domácnosti. Pamätá si napríklad, kedy a koľko horúcej vody sa minulo. Má nový dotykový displej a môže spolupracovať s tepelným čerpadlom i solárnou zostavou.

www.protherm.sk