Kingfire Gas Planno 3

Kingfire Gas: Plynová krbová vložka v troch variantách

Krb pod komínom Schiedel KINGFIRE na drevo dostal nový impulz – Schiedel rozšíril ponuku krbov pod komínom o krbovú vložku na plyn.

PLANO, PODIO a DOPPIO sú tri typy, ktoré ponúkajú na výber tri predné varianty pre individuálny vzhľad Kingfire Gas. Modely Kingfire Gas je možné integrovať do akéhokoľvek priestoru pre kvalitné bývanie v novostavbe.

Kompletný plynový krb so systémom odvodu spalín pozostáva zo špeciálnej betónovej šachty vonkajších rozmerov 55×60 cm s povrchom pripraveným na omietanie a variantom uzatvoreného plynového krbu Kingfire.

Komín Schiedel Absolut, ktorý je priamo nad betónovou šachtou, funguje ako odvod spalín a zároveň privádza vzduch na horenie. Celý krb je tak svojou konštrukciou pripravený na využitie v moderných tesných domoch. Komín nad krbom má rozmer iba 36 x 36 cm.

Kingfire Gas skupina
Zdroj: Schiedel

Každý plynový krb Kingfire je štandardne vybavený diaľkovým ovládaním. Na požiadanie s voliteľným komunikačným modulom a aplikáciou Schiedel INflame! (iOS a Android) je ho možné tiež ľahko ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu.

Viac informácii:
www.schiedel.sk