Bory 1. etapa

Bory Bývanie I

Projekt Bory Bývanie I je pilotný projekt novej mestskej obytnej štvrte, situovaný medzi bratislavskými mestskými časťami Lamač, Devínska Nová Ves a Dúbravka, ktorý má cieľ vytvoriť kvalitné a zdravé prostredie pre plnohodnotný súkromný i verejný život svojich obyvateľov.

Rezidenčný projekt Bory Bývanie je rozdelený do viacerých etáp. Po dokončení prinesie cenovo dostupné bývanie v modernom architektonickom štýle s vysokým podielom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou. V rámci prvej etapy sme začiatkom roka 2017 spustili výstavbu projektu Bory Prvé Domy, ktorý na predaj ponúkol prvých 300 bytov vo viacerých nízkopodlažných bytových domoch. Byty sme novým majiteľom odovzdali v roku 2019.

Súčasťou novej štvrte je aj dokončená Škôlka Bory, ktorá bude v správe mestskej časti Lamač a Nemocnica Bory, ktorá bude pripravená prevziať zodpovednosť aj za tých najnáročnejších pacientov z celého Slovenska. Poskytovať bude plánovanú i akútnu zdravotnú starostlivosť na najvyššej európskej úrovni, plne hradenú z verejného zdravotného poistenia.

Mesto Bratislava, Bratislava - Lamač
Stav Dokončené
Developer Penta Real Estate
Rok začiatku 2017
Rok dokončenia 2019
Architekt ADOM . M STUDIO
Súvisiace
Súvisiace