Chytré žalúzie K-system

image 77302 25 v1

V budúcom roku počet mobilných pripojení prekročí počet ľudí na Zemi. V súvislosti s tým narastá aj trend využívania mobilných telefónov pre automatizáciu domácností. Motorizácia tieniacej techniky je štandardom. Trendom je automatizácia, ktorá šetrí náklady a prispôsobuje sa aktuálnym potrebám užívateľa.

K-system prináša na slovenský trh systém CENTERO, vďaka ktorému môžete riadiť rolety, žalúzie, okenice, markízy, ohrievače alebo vráta pomocou svojho chytrého telefónu či tabletu. CENTERO server je potrebné pripojiť pomocou sieťového kábla k domácemu routeru tak, aby prijímal príkazy z mobilného telefónu či tabletu prostredníctvom internetu, no nie je to podmienkou. Stačí vám iba domáce ovládanie v dosahu vašej WiFi siete. Server Centero je štandardne nakonfigurovaný tak, aby mohol byť pripojený a prevádzkovaný káblom do domácej siete bez toho, aby predtým bolo nutné čosi nastavovať.

Vďaka bezplatnej intuitívnej aplikácii pre iOS alebo Android máte prístup k domácej technike z celého sveta. Aplikácia má množstvo funkcií – napr. Astrofunkcia, ktorá pohybuje roletami či žalúziami podľa pohybu slnka v rámci lokálneho umiestnenia. V ponuke „Scény“ si môžete tvoriť vlastné scenáre a zlučovať si niekoľko rôznych povelov do jedného hromadného prístupu. V súčasnosti nie je problémom ani pripojenie produktov tretích strán, ako sú chytré práčky či sušičky, televízory a pod.

Viac info na www.ksystem.sk