Elektrické sušiaky do malej kúpelne

Partneri sekcie:

Elektrické sušiaky sú dnes veľmi praktické a hodia sa hlavne do malých kúpeľní. Možno ich ihneď namontovať bez akéhokoľvek napĺňania či iných príprav.

Venus, Fenix

Elektrické sušiaky Venus a Fenix sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Otočné ramená sa postarali o minimalistický vzhľad. Sušiak Venus je charakteristický zaoblenými ramenami, Fenix rovnými. Ramená možno otočiť o 180°, čo dovoľuje ľahko zavesiť uteráky. Tieto elektrické sušiaky ohrieva vykurovací kábel vnútri. Vypínač sa nachádza na ich spodnej strane. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla.


www.pmh-co.eu/produkty/susak-venus-p32.html

Kares

Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo usporiadanie. Vyberte si iba počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby sa ľahko dali zavesiť uteráky. Je vybavený jedinečným samoregulačným káblom PTC, aby bez ohľadu na okolité podmienky bola na povrchu sušiaka konštantná teplota 55 °C. Zákazník si môže vybrať skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla. Výrobok je dostupný s rozmermi 90 mm na šírku, 150 mm na výšku a s tromi povrchovými úpravami: chróm, zlatá a čierna – lak.


www.pmh-co.eu/produkty/susak-kares-p34.html

Nestor

Tento sušiak sa vyrába v troch veľkostiach – s výškou 1 500 mm a so šírkami 200, 300, 400 mm – a s povrchovými úpravami chróm, štruktúrovaná čierna a štruktúrovaná biela. Vyhrieva ho vykurovací kábel. Pripojenie je realizované pomocou skrytého kábla za panelom. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Model je doplnený dvomi radmi háčikov na jednoduché zavesenie uterákov.

www.pmh-co.eu/produkty/susak-nestor-p54.html

www.pmh-co.eu/sk