image 101200 25 v1
Galéria(7)

DOKONALÁ ČISTOTA MÁ MENO RIMFREE

Partneri sekcie:

Čistota a hygiena v kúpeľni a na WC je veľmi dôležitá. Zvýšenú pozornosť treba venovať najmä toaletnej mise. Jej čistenie nie je žiadna zábava, ale nutnosť, ktorú musíme robiť pravidelne. Teraz však možno túto záležitosť vybaviť rýchlo a ľahko. Umožňujú to toaletné misy Rimfree® od spoločnosti Geberit, ktoré nemajú žiadne skryté a ťažko dostupné miesta.

Rimfree cleaning
Rimfree explained 02
RIMFREE with water
SPH345 M01 2 RIMFREE
water rim rimfree CMYK
Rimfree explained 01 tif CZ cs 1

Splachovací okraj

Tradičné WC misy majú splachovací kruh, ktorým sa vedie voda pri splachovaní. A hoci tento okraj je veľmi praktický pre dobré splachovanie, je veľmi nepraktický pre čistenie. Poza okraj sa dostanete ťažko a len do určitej miery a je takmer nemožné túto časť skutočne vyčistiť. Aj pri pravidelnom čistení je splachovací okraj ideálne miesto na hromadenie nečistôt a môže viesť k hygienickým problémom.

DOKONALÁ ČISTOTA MÁ MENO RIMFREE foto

Tradičná toaleta so splachovacím kruhom má ťažko prístupné miesta, kde sa hromadia nečistoty a vodný kameň.

Z tohto dôvodu sa mnohí výrobcovia WC keramiky zamerali na dizajn misy. Cieľ bol jasný:  upraviť splachovací kruh tak, aby ponúkal vyššiu hygienu a pritom dosiahnuť dobrý splachovací výsledok. Väčšina riešení sa však na trhu neuchytila.

Toaleta Rimfree má hladký povrch bez skrytých miest a nečistoty sa nemajú kde usadiť.

Toaleta Rimfree má hladký povrch bez skrytých miest a nečistoty sa nemajú kde usadiť.

Rimfree pre optimálnu hygienu

Osvedčeným riešením je patentovaná technológia splachovania Geberit Rimfree úplne bez splachovacieho kruhu. To znamená, že na WC mise nenájdete žiadne ťažko dostupné miesta a akékoľvek znečistenie je viditeľné a možno ho jednoducho odstrániť. Napriek tomu, že misa nemá splachovací kruh, celý jej vnútorný povrch sa dokonale obmyje.

Porovnanie toalety Rimfree bez splachovacieho kruhu a tradičnej toalety so splachovacím kruhom.

Porovnanie toalety Rimfree bez splachovacieho kruhu a tradičnej toalety so splachovacím kruhom.

Prúd vody je pri spláchnutí vedený až tesne po svoje vyústenie do WC misy. Vďaka patentovanému rozdeľovaču je prúd vody nasmerovaný po oboch stranách misy presne tam, kde je to potrebné, dokonca aj pri malom množstve vody. Vďaka prepracovanému dizajnu misy voda nestrieka von.

Čistenie WC misy Rimfree je jednoduché, rýchle a ekologické.

Čistenie WC misy Rimfree je jednoduché, rýchle a ekologické.

WC misy Rimfree vás oslobodia od nepraktického a časovo náročného čistenia a tiež od používania čistiacich prostriedkov, ktoré zaťažujú naše životné prostredie. Čistenie mís Rimfree je neporovnateľne jednoduchšie, pretože nemajú žiaden okraj, za ktorým by sa hromadila špina a vodný kameň. Takto spĺňajú požiadavky pre moderné kúpeľne a súčasný životný štýl. Hladkú glazúru toalety stačí pretrieť a nepotrebujete na to žiadne špeciálne kefy a prípravky.

Ponuka WC mís Rimfree je široká – od klasických oválnych mís až po hranaté, takže si určite nájdete tú pravú misu pre vašu kúpeľňu.

Viac informácii nájdete na: www.kolo-geberit.sk/rimfree

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.