Kancelárie na prenájom
Galéria(6)

Voľné kancelárske priestory v administratívnej budove JAGA

Ponúkame na prenájom voľné kancelárske priestory v budove vydavateľstva JAGA na Lamačskej ceste 45 v Bratislave. Výborná dostupnosť z diaľnice D2.

01 JAGA exterier
02 JAGA exterier
03 JAGA recepcia
00 JAGA mapka
Voľné priestory Budova je prístupná 24 hodín denne 7 dní v týždni, vybavená recepciou, ktorá funguje každý pracovný deň. Bezproblémové parkovanie v blízkosti, prípadne možnosť prenájmu miesta na súkromnom parkovisku alebo v podzemnej garáži. V pešej dostupnosti sa nachádza OC Galéria Lamač a hypermarket Kaufland. Kolaudácia budovy prebehla v roku 2008.

Priestory sú na 2. poschodí trojposchodovej budovy. Možno si prenajať jednu alebo viac kancelárií. Všetky priestory sú klimatizované. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kuchynka, zasadacia miestnosť.

Voľné priestory (popisok k obrázku) Budova je prístupná 24 hodín denne 7 dní v týždni, vybavená recepciou, ktorá funguje každý pracovný deň. Bezproblémové parkovanie v blízkosti, prípadne možnosť prenájmu miesta na súkromnom parkovisku alebo v podzemnej garáži. V pešej dostupnosti sa nachádza OC Galéria Lamač a hypermarket Kaufland. Kolaudácia budovy prebehla v roku 2008.
Voľné priestory
Budova je prístupná 24 hodín denne 7 dní v týždni, vybavená recepciou, ktorá funguje každý pracovný deň. Bezproblémové parkovanie v blízkosti, prípadne možnosť prenájmu miesta na súkromnom parkovisku alebo v podzemnej garáži. V pešej dostupnosti sa nachádza OC Galéria Lamač a hypermarket Kaufland. Kolaudácia budovy prebehla v roku 2008. | Zdroj: JAGA GROUP

Mapa

00 JAGA mapka
Zdroj: JAGA GROUP

Ceny a bližšie informácie vám poskytneme mailom na diana.ho-chi@jaga.sk alebo telefonicky na čísle 0911 091 225.