Veľtrh bauma 2019

Veľtrh bauma 2019: Viac vystavovateľov, viac návštevníkov, viac možností

Šesť mesiacov pred začiatkom svetového veľtrhu bauma, ktorý sa začne 8. apríla 2019, ohlásilo Messe München maximum nových vystavovateľov: bude sa ich prezentovať viac než 3 500 z 55 krajín – takmer o 100 viac než v roku 2016.

Vďaka bauma PLUS môžu vystavovať ešte ďalšie firmy. Virtuálna realita privedie stavenisko rovno do výstavného pavilónu. A méta 600 000 návštevníkov má byť pokorená.

„Branža zažíva boom a s ňou aj veľtrh bauma. Zohľadnili sme vysoký dopyt a rozšírili sme naše výstavisko v Münchner Osten na 614 000 štvorcových metrov. Naším cieľom je ponúknuť platformu čo najväčšiemu množstvu vystavovateľov. Veľtrhom bauma 2019 sa posúvame nad rámec samých seba – dokonca i digitálne,“ hovorí Klaus Dittrich, predseda predstavenstva spoločnosti Messe München.

Prvýkrát budú mať návštevníci v pavilóne B0 príležitosť zažiť túto branžu aj virtuálne – vďaka virtuálnej a rozšírenej realite. Kombinácia obrazu, zvuku alebo zmyslovej spätnej väzby to umožňuje.

„Výstavná plocha má svoje hranice, no digitálna plocha je neobmedzená. S novými virtuálnymi ponukami privádzame stavenisko do výstavného pavilónu a rozširujeme naše digitálne portfólio,“ hovorí projektová manažérka veľtrhu bauma Mareile Kästner.

Areál výstaviska Veľtrh bauma 2019

Koncept spoluúčasti bauma PLUS

Novinkou sú i modely bauma PLUS, ktoré na veľtrh privedú ešte viac vystavovateľov. Bauma PLUS ONSITE pomôže vystavovateľom prezentovať svoju firmu na kompaktnej ploche. Bauma PLUS MOVE je flexibilné coworkingové centrum, kde sa návštevníci môžu stretnúť s vystavovateľmi.

Nie je to iba príležitosť pre spoločnosti: „Návštevníci tak môžu získať ešte komplexnejšiu predstavu o poskytovateľoch služieb v tejto branži. Aj vďaka novým ponukám chceme pokoriť métu 600 000 návštevníkov a rozšíriť náš status najväčšieho svetového veľtrhu,“ vysvetľuje šéf veľtrhu, pán Dittrich.

Aktuálny prehľad vystavovateľov nájdu návštevníci online v databáze vystavovateľov veľtrhu bauma.

Viac informácií o veľtrhu nájdete na adrese www.bauma.de.