Ako vyššie ceny energií ovplyvnia ceny materiálov v roku 2022? Odpoveď nielen na túto otázku už 17.3.

Čo prinesie nové znenie zákona do stavebných procesov, ako mení pandémia slovenské stavebníctvo a čo sa skrýva za vlnou zdražovania?

Príďte si po odpovede na stavebnú konferenciu Stavebníctvo 2022: Nástup digitalizácie. Už 17. marca. Vstupenku sme vám už kúpili. Stačí sa registrovať.

Vplyv pandémie na investície v stavebníctve

Zdražovanie otriasa nielen stavebným sektorom, ale celou ekonomikou. Ako vyššie ceny energií ovplyvňujú ceny vstupných materiálov v stavebníctve? S akými problémami sa v praxi stretávajú stavebné firmy pri garancii cien zákaziek a naceňovaní budúcoročných projektov? Je vôbec reálne garantovať ceny v takom turbulentnom období?

Nielen o týchto témach budeme diskutovať s vedúcimi osobnosťami úspešných stavebných firiem Stavebniny DEK, KONTI, realitného developera REINOO, ako aj so zástupcami CENEKONU, ktorí všetky turbulentné zmeny musia včas zachytiť vo svojich cenníkových databázach.

Skvelí spíkri, silné témy

Druhý ročník konferencie, ktorý vám prináša KROS v spolupráci s vydavateľstvom JAGA, bude naozaj bohatý na silné témy a lektorov. Čaká vás 6 hodín živého vysielania a 13 lektorov a hostí. O skúsenosti sa podelia odborníci z oblasti stavebníctva, machri zo sveta BIM a digitalizácie, ako aj úspešní podnikatelia praxe.

Lektori z KROSU a CENEKONU priblížia, ako vám softvéry môžu uľahčiť život a s daňovou poradkyňou si posvietime na daňové výdavky podnikateľov. Tešíme sa na vás online, už 17. marca 2022.

Zdroj: PR článok KROS a.s.