Obývačka Manhattan

4 tipy ako z obývačky spraviť kráľovstvo

Hra svetla a tieňov je magická a dokáže v nás vyvolať tú správnu náladu. Použitie najmodernejších technológií spoločnosťou Decodom umožňuje osvetlenie integrovať priamo do materiálu a svetelná šou môže začať.

Tichá domácnosť, po ktorej budete túžiť

S búchaním dverí je už koniec. Vieme ako šetriť vaše nervy a aj nábytok. Stačí, ak je záves dverí vybavený tlmením a vo vašej obývačke zavládne pokoj.

Bezpečnosť na prvom mieste

Ani doma sa občas nevyhneme malým nehodám. Aby sme vedeli aj pri takejto nemilej udalosti zmierniť následky, tak sme vo všetkých presklených dvierkach použili bezpečnostné sklo.

Obývačka Manhattan 3

Kovová úchytka

Úchytka nemusí byť len praktická, ale môže byť aj estetická. S našimi obývačkami žiadny problém. Kovový materiál je zárukou dlhej životnosti a zaujímavého dizajnu.

Tip na nákup

Obývačka Manhattan patrí k bestsellerom medzi obývačkami. Obľubu si získala hlavne pre svoj trendový a nadčasový dizajn. Vyrába sa vo viacerých farebných vyhotoveniach, takže si nájde využitie v rôznych typoch interiérov.

Medzi prémiové modely ho radí hlavne reliéfová 3D úprava dvierok a chrbátov presklených vitrín, integrované osvetlenie, kovové úchytky a zásuvky a dvierka s brzdným systémom.

Obývačka Manhattan 2

Horúcou trendovou novinkou je farebné vyhotovenie v čiernej matnej farbe a krásneho dreva dubu – ribbek koňak.

Viac obývačiek a nábytku nájdete na www.decodom.sk.