Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Weber biene, systém s pridanou hodnotou pre podlahárov

image 72951 25 v1

Predstavujeme Vám novú technológiu weber biene - inovatívny systém strojového vylievania samonivelizačnej hmoty, ktorý urýchľuje samotnú aplikáciu a zároveň znižuje počet pracovníkov potrebných na vykonanie prác. Naši zákazníci ocenia najmä jednoduchosť a rýchlosť prípravy celého systému, ako aj komfort pri práci v bezprašnom prostredí. Z jedného balenia samonivelizačnej hmoty sa zrealizuje až 250 m2 pri hrúbke 2 mm.

Prečo zvoliť náš systém?

  1. Jednoduchá inštalácia – Na jeho prevádzku plne postačuje 220 V z domácej zásuvky a bežné pripojenie na vodu. Systém je optimálne pripravený na použitie už do 15 minút.
  2. Pohodlie pri práci – Ovláda sa na diaľku, materiál je vždy dokonale zmiešaný s vodou privádzaný čerpadlom k miestu vylievania. Bez námahy a v stoji, len dvaja ľudia stačia na aplikáciu samonivelizačnej hmoty.
  3. Efektívne spracovanie objednávok – S weber biene je možné práce vykonávať takmer dvakrát tak rýchlo, ako pri ručnej aplikácii. Kompaktný a výkonný stroj a technológia tiež umožňujú vykonávať práce do výšky niekoľkých poschodí. Technológia zvyšuje ziskovosť dokonca aj pri aplikácii menších plôch.

www.weber-terranova.sk

Komentáre