Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant

Kondenzujte zadarmo

Kondenzujte zadarmo

Pri vývoji kotlov na fosílne palivá sa kladie dôraz na vysokú efektivitu, ktorá ide ruka v ruke s energetickou úspornosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Na technologickom vrchole stoja kondenzačné kotly. Ich výnimočnosť spočíva v schopnosti zužitkovať latentné teplo spalín, ktoré pri klasických kotloch uniká komínom.


Za svetovým trendom nezaostáva ani spoločnosť Protherm a jej rad závesných kondenzačných kotlov LEV. Takmer dokonalé spaľovanie plynu, zaručujúce maximálne energetické zisky a minimálne emisné hodnoty COx a NOx, umožňuje horák Premix. K vysokému stupňu využitia tepla až na 108 % prispieva aj vysokoúčinný kondenzačný výmenník tepla. Maximálnu efektívnosť prevádzky kotlov LEV zaručuje zabudovaná ekvitermná regulácia, ktorá v spolupráci s eBus regulátormi zabezpečuje riadenie kotla podľa teploty vonkajšieho vzduchu.

Popri vynikajúcich technických parametroch, vedúcich k zníženiu nákladov na kúrenie o viac ako 30 % oproti starším klasickým kotlom, prinášajú kotly LEV aj celý rad vylepšení, ktoré zaručujú vysoký používateľský komfort a tiež bezstarostnú a bezpečnú prevádzku. Sú to napríklad: jednoduché ovládanie celého vykurovacieho systému regulátormi eBus, komfortná a veľmi rýchla dodávka teplej vody aj pri prietokovom ohreve, všetky bezpečnostné funkcie vrátane protimrazovej ochrany kotla a zásobníka, autodiagnostika s detailnou identifikáciou porúch, automatické hlásenie servisnej prehliadky atď.

Kotly LEV majú veľké využitie vďaka širokému výkonovému rozsahu s plynulou reguláciou, možnosti prevádzky na propán či možnosti pracovať v širokom rozsahu sieťového napätia. Vzhľadom na elegantný dizajn, skryté hydraulické napojenie alebo aj možnosť nadštandardných dĺžok dymovodov možno kotol umiestniť do každého interiéru.

Teraz akciová ponuka!

Práve v tomto období prebieha akcia nazvaná Kondenzujte zadarmo, ktorá každému záujemcovi o kúpu kotla dáva šancu získať závesný kondenzačný kotol LEV za cenu klasického plynového závesného kotla z produkcie Protherm. Akcia je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí si v období od 23. 3. 2009 do 31. 5. 2009 kúpia ktorýkoľvek zo závesných kondenzačných kotlov LEV – či už samostatne, alebo ako zostavu Aqua complet s externým zásobníkom. Kúpou akciového kotla ušetríte dvakrát: až 25 % z ceny pri zakúpení kotla a až 33 % každoročne na spotrebe plynu oproti zastaraným klasickým plynovým kotlom.

Využite preto túto jedinečnú príležitosť a za cenu klasických nekondenzačných kotlov si zaobstarajte najmodernejšiu, vysokoúčinnú, úspornú a k životnému prostrediu priateľskú vykurovaciu techniku!

Viac informácií o vykurovaní získate na infolinke 034/6966 101 alebo na www.protherm.sk.

Komentáre