VI062 VIOLETA umyvadlová skříňka

SAPHO oslavuje 30!

Značka SAPHO zdobí nielen české a slovenské kúpeľne už 30 rokov. Za ten čas vyrástla z malého rodinného podniku s totožným názvom rýdzo česká, dynamická spoločnosť, ktorá svojím štýlovým kúpeľňovým vybavením úspešne zásobuje tuzemský i zahraniční trh.

Keď v roku 1991 majiteľ Jiří Ježek firmu SAPHO zakladal, ako sám priznáva, nebolo vôbec ťažké osloviť potenciálnych zákazníkov. Dopyt vtedy ešte vysoko prevyšoval ponuku.

Keď potom otvoril historicky prvé kúpeľňové štúdio v Prahe, ľudia si v úžase chceli vystavené kúpeľne rovno naložiť a odviesť k sebe domov. Postupom času sa misky váh, samozrejme, prevážili.

To bol však len správny hnací motor na ďalšie zdokonaľovanie a rast až do súčasnej podoby výrobnej a distribučnej spoločnosti UBC s.r.o., ktorá je považovaná za jedného z najväčších predajcov kúpeľňového vybavenia u nás.

DT085 1818 Odetta17085 Kare 85FT060 Flut int montáž
Zdroj: SAPHO

Značka SAPHO ostáva aj napriek súčasnej veľkosti spoločnosti prioritou číslo jedna. Pre všetkých 170 zamestnancov firmy, z ktorých približne polovica pracuje vo výrobe a druhá v obchode, stelesňuje symbol kvality, tradície, jedinečnosti a dizajnu.

Neustály rast, vývoj a výroba funkčných a štýlových kúpeľňových výrobkov pod značkou SAPHO, ruka v ruke s výborným servisom, je tu teda hlavným spoločným cieľom. Rovnako ako šírenie hodnôt a povedomia o značke smerom k širokej verejnosti.

koupelna na web
Zdroj: SAPHO

V súčasnosti SAPHO predstavuje predovšetkým kvalitný český kúpeľňový nábytok, tradičnú aj úplne jedinečnú sanitárnu keramiku, všetky dostupné typy vodovodných batérií, originálne vykurovacie telesá, dizajnové kúpeľňové doplnky alebo napríklad štýlové a inovatívne sprchové stĺpy.

Ak chcete mať doma kúpeľňu, ktorá má štýl, zvoľte SAPHO!

www.sapho.sk