Renovujete alebo staviate? Chráňte svoju stavbu pred stratou energie!

Zdroj: Fibran

Ak máte plán na renováciu alebo výstavbu, je energetická ochrana budovy rozhodujúca. Tepelná izolácia z extrudovaného polystyrénu FIBRANxps vyrobená spoločnosťou FIBRAN je spoľahlivou voľbou špičkovej kvality.

FIBRANxps je špeciálna vysoko kvalitná tepelná izolácia, ktorá zaručuje špičkový výkon, ktorý potrebujete pri renovácii alebo stavbe. Produkt FIBRAN dodáva a vykonáva plán dokonale vďaka svojim výnimočným technickým vlastnostiam a vysokému výkonu pri extrémnom zaťažení. FIBRANxps je ekologicky vyrobená tyrkysová tepelná izolácia, ktorá zaručuje špičkový výkon.

Riešenia pre najnáročnejšie stavby

Tepelnoizolačné výrobky FIBRANxps sú vynikajúcou voľbou pre účinnú tepelnú ochranu aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Účinne fungujú pri extrémnom zaťažení v priemyselných podlahách a základových doskách nízkoenergetických budov a tiež vo vode a vlhkosti fungujú ako tepelná ochrana podpovrchových stien.

V systémoch s obrátenou plochou strechou poskytujú výrobky FIBRANxps certifikovanú udržateľnosť a trvanlivosť bez ohľadu na to, či sa plochá strecha používa ako záhrada, parkovisko, športové ihrisko alebo niečo iné. To isté platí pre použitie výrobkov FIBRANxps v certifikovaných fasádnych systémoch.

Tepelnoizolačné výrobky FIBRANxps s pevnosťou v tlaku od 300 do 700 kPa majú ETA na použitie v najkomplexnejších konštrukčných celkoch. ETA – Európske technické hodnotenie zaručuje, že tepelnoizolačné výrobky FIBRANxps s ich overenými vlastnosťami sa dajú použiť v najnáročnejších konštrukciách a že zabezpečujú energetickú účinnosť po celú dobu životnosti budov – najmenej päťdesiat rokov.

Zdroj: Fibran

Výhody tepelnej izolácie FIBRANxps

 Špičková kvalita výrobkov

Produkty FIBRANxps sa vyrábajú v súlade s vysokými štandardmi kvality, ktoré sa pravidelne kontrolujú vo vlastnom technologickom laboratóriu spoločnosti a v spolupráci s nezávislými inštitúciami doma i v zahraničí.

Ľahká implementácia pre pohodlné bývanie

Myslíme na budúcnosť! Odolná izolácia je mimoriadne dôležitá tak pri výstavbe budov s takmer nulovou spotrebou energie (nZEB), ako aj pri udržateľnej výstavbe. Počas celého životného cyklu budovy zaisťuje stály a nezmenený komfort bývania. Odolné izolácie predlžujú životnosť budov a znižujú investičné náklady.

 Široká škála aplikácií

Výhodou výrobkov FIBRANxps je, že ich vďaka svojim výnimočným vlastnostiam možno použiť v rôznych stavebných a priemyselných odvetviach; certifikovaná životnosť a vysoká kvalita sú zaručené v systémoch obrátenej plochej strechy a vo fasádnych systémoch.

Šetrné k životnému prostrediu

Výrobky FIBRANxps sa vyrábajú z ekologicky nezávadných plynov a zodpovedajú európskym požiadavkám na ekologicky nezávadné materiály.

Zdroj: Fibran

FIBRAN je synonymom spoľahlivosti a kvality

Skupina FIBRAN je súčasťou najdôležitejších európskych výrobcov tepelnej a zvukovej izolácie. FIBRANxps sa vyrába v Grécku, Portugalsku, Bulharsku a Slovinsku. Postarajú sa o neustále a rozsiahle zásoby všetkých produktov FIBRANxps, aby mohli vždy zabezpečiť rýchle dodanie. Ak potrebujete ďalšie rady v odbore, môžete ich kontaktovať so žiadosťou o podporu na e-mailovej adrese fibran@fibran.sk.

ZDROJ: PR článok spoločnosti FIBRAN s.r.o.