Zdvižne posuvné dvere VEKASLIDE 82

Zdvižne posuvné dvere VEKASLIDE 82 – dokonalé prepojenie interiéru a exteriéru

Partneri sekcie:

Zdvižne posuvné dvere VEKASLIDE 82 predstavujú perfektné prepojenie interiéru s exteriérom. K dispozícii tak máte veľké "okno", ktorým môžete prechádzať a zároveň svojimi izolačnými vlastnosťami predstavuje sklenenú stenu. Dvere opticky rozširujú priestor a prepúšťajú svetlo aj čerstvý vzduch. Vďaka modularite si navyše môžete zvoliť veľkosť, akú potrebujete.

Systém zdvižne posuvných dverí VEKASLIDE 82 od spoločnosti VEKA predstavuje moderný architektonický prvok zvyšujúci komfort bývania. Veľké plochy prinášajú skvelý výhľad a miestnosti zaliate denným svetlom, ale zároveň poskytujú aj perfektnú tepelnú izoláciu. Navyše, bezbariérové prahy minimalizujú výškové rozdiely a ovládanie dverí je také jednoduché, že ho zvládnete len jednou rukou.

Zdvižne posuvné dvere VEKASLIDE 82

Systém zdvižne posuvných dverí VEKASLIDE 82 poskytuje našim zákazníkom jednoduchú možnosť ako do budovy zabezpečiť čo najväčší prístup denného svetla a široký výhľad. Veľké presklené plochy predstavujú zároveň moderný a vyhľadávaný architektonický prvok nielen v prípade novostavieb, ale aj pri revitalizácii staršej zástavby. Často je realizácia na báze VEKASLIDE 82 v podstate jedinou možnosťou, pretože klasické krídla zaberajú príliš veľa miesta alebo neobsiahnu tak veľkú plochu,“ hovorí Milan Klepsa zo spoločnosti VEKA, ktorá patrí medzi popredných svetových výrobcov profilových systémov triedy A pre plastové okná a dvere.

Systém zdvižne posuvných dverí bol vyvinutý na báze energeticky úsporného okenného profilového systému SOFTLINE 82. Pri hrúbke zasklenia 52 mm s vysoko tepelne izolačnými trojsklami dosahuje skvelú hodnotu Ud = 0,6 W / (m²K). Významnú úlohu pritom zohráva aj inovatívny prah a výstuha zárubne, ktoré vďaka ich dvakrát prerušenému tepelnému mostu zaisťujú úplné tepelné oddelenie vonkajšej a vnútornej zóny bez chladných povrchov. Teplo tak neuniká a zostáva v dome, čím ušetríte náklady na vykurovanie.

Zdvižne posuvné dvere VEKASLIDE 82

Významnou výhodou systému VEKASLIDE 82 je tiež jeho všestrannosť, pretože posuvné krídla s pevne zasklenými dielmi možno rôzne kombinovať. Podľa priestoru si môžete zvoliť optimálny variant otvárania – od priestorovo úsporných zdvižne posuvných dverí s jedným posuvným krídlom až po široký voľný priechod, kedy možno zostaviť zdvižne posuvné dvere až do šírky 6,50 m a výšky 2,70 m.

www.veka.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti VEKA