image 70934 25 v2
Galéria(6)

Trendy z veľtrhov sprístupňujú budúcnosť

Partneri sekcie:

Prezentovať výrobky na odbornom veľtrhu svetovej úrovne si môžu dovoliť len silní hráči. Na BAU 2015 v Mníchove, najdôležitejšom medzinárodnom stavebnom veľtrhu v európskom regióne, nechýbali značky strešnej krytiny Creaton a Eternit, ako aj vláknocementové fasádne dosky Equitone. Na našom trhu tieto značky zastrešuje a dodáva Spoločnosť EBM Co.

DSC 0033 web
DSC 0030 web
DSC 0031 web
DSC 0034 web
foto do perexu web

Odborné veľtrhy prvej kategórie, medzi ktoré právoplatne patrí aj BAU, naznačujú, akým smerom sa budú vyvíjať trendy a určujú, ktoré výrobky a značky si zaslúžia pečať inovatívnosti a dôvery odbornej i širokej verejnosti. Ostatný ročník zanechal na návštevníkoch silný dojem. Na ploche takmer 200 tisíc štvorcových metrov vystavovalo až 2160 vystavovateľov, čo je rekordný počet vystavovateľov v celej histórii veľtrhu.

BAU v znamení noviniek

Značka keramickej strešnej krytiny Creaton predstavila v Mníchove dve novinky v sortimente škridiel Mikado a Galant. V priebehu roka 2015 sa na náš trh dostane model hladkej keramickej škridly Mikado. Zaujme nielen svojím elegantným vzhľadom, vysokou odolnosťou, ale aj dostupnou cenou. Výhodou, ktorú ocení každý stavebník najmä pri rekonštrukcii, je flexibilita, ktorú prináša dostatočná tolerancia v horných zámkoch, ktorá umožňuje prispôsobiť latovanie dĺžkam krokiev na streche. K dispozícii bude v troch atraktívnych odtieňoch engob – vínovo červenej, bridlicovej a matnej čiernej.

Prezentácia v našom regióne

Spoločnosť EBM Co. predstavila sortiment strešných krytín aj na špecializovaných veľtrhoch v Českej republike. Počas veľtrhu Střechy Praha 2015 prezentovala prostredníctvom svojho obchodného partnera univerzálny model keramickej škridly Terra Optima. Odborná i široká verejnosť budú mať koncom februára ďalšiu možnosť osobne sa zoznámiť s modelom Terra Optima, ako aj s ponukou spoločnosti EBM, na odbornom veľtrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA v Ostrave.

www.ebmco.sk