Príjemné bývanie aj vďaka kvalitnej škárovacej malte

Škárovacia malta je mimoriadne dôležitým detailom vo vašom dome, ktorý do veľkej miery rozhoduje o vašom komforte. Pokiaľ ju inštalujete správne, teší aj vaše oko; pokiaľ nie, vie narobiť peknú šarapatu. Preto si treba vybrať tú správnu – Kerapoxy Easy Design od spoločnosti Mapei.

Spoločnosť Mapei má vo svojom sortimente cementové aj epoxidové škárovacie malty. Každá z nich sa vyznačuje prísnymi kvalitatívnymi a hygienickými požiadavkami. Prečo však zvoliť škárovačku na báze epoxidu?

Je to jednoduché. Epoxidové škárovacie malty – ako napríklad Kerapoxy Easy Design – sú ideálnym riešením pre priestory s najprísnejšími hygienickými požiadavkami. Ľahko odolávajú mastnote a špine, jednoducho sa čistia, ich finálny vzhľad je hladký.

Navyše si zachovávajú farbu, nepopraskajú, nenasiaknu a aj po rokoch vyzerajú ako nové. Kerapoxy Easy Design sa odporúča kombinovať s pružným silikónovým tmelom Mapesil AC, ktorý vyplní pružné a dilatačné škáry.

Kerapoxy Easy Design FG
Kerapoxy Easy Design FG | Zdroj: MAPEI

Novinka!

Spoločnosť Mapei v roku 2022 prichádza s väčšou farebnou škálou svojich škárovacích mált – vybrať si tak môžete z 58 farebných odtieňov. Pre väčší zážitok ich môžete kombinovať s prípravkami Mapecolor Metallic (pre metalický vzhľad) alebo Mapeglitter (pre trblietavý vzhľad).

Kerapoxy Easy Design 3kg
Kerapoxy Easy Design 3kg | Zdroj: MAPEI

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke www.skarujsmapei.sk.

Zdroj: MAPEI SK