INCON predstavuje najväčší showroom okien a dverí na Slovensku

Partneri sekcie:

Rozsiahly výber moderných okien, HST portálov a dverí pre každú stavbu pod jednou strechou. Viac ako 50 vzoriek v širokej škále tvarov a farieb. Spoločnosť INCON má v Bratislave najväčší showroom okien a dverí na Slovensku, ktorý sa rozkladá na ploche viac ako 400 m2.

Návštevníci tu nájdu komplexné riešenia pre svoje bývanie s prierezom výrobkov značky INCON. Zákazníci si môžu vyskúšať funkčnosť a ovládanie vystavených produktov, prezrieť si dekoratívne sklá, rôzne typy dverí a tiež doplnky. K dispozícii sú aj zaujímavé demonštrácie benefitov okien.

Najväčší showroom okien a dverí na Slovensku ponúka rozsiahlu škálu produktov značky INCON.
Najväčší showroom okien a dverí na Slovensku ponúka rozsiahlu škálu produktov značky INCON. | Zdroj: INCON
Špecialisti sú vyškolení a schopní riešiť aj náročné technické a konštrukčné požiadavky a dokážu navrhnúť optimálne riešenie pre každé bývanie.
Špecialisti sú vyškolení a schopní riešiť aj náročné technické a konštrukčné požiadavky a dokážu navrhnúť optimálne riešenie pre každé bývanie. | Zdroj: INCON

Užitočná pomoc odborníkov

Okrem predstavenia najnovších technických riešení poskytuje showroom zákazníkom aj možnosť odborného poradenstva v oblasti výberu okien a dverí, dokonca priamo na stavbe ešte pred spracovaním konkrétnej ponuky. V showroome sú špecialisti na okná, ale aj interiérové dvere či tienenie. Showroom INCON v OC Korzo v Bratislave je otvorený v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 hod.

Viac na www.incon.sk.