Helvar Active Ahead 2- inteligentné bezdrôtové osvetlenie

Helvar ActiveAhead je skutočne inteligentné a škálovateľné bezdrôtové riešenie osvetlenia. Je jedinečné schopnosťou samo učenia poskytuje maximálnu efektivitu pri nastavovaní a prevádzke.

Bezdrôtové sieťové uzly ActiveAhead používajú inteligentný algoritmus na zistenie využívania priestoru. Svietidlá zhromažďujú údaje zo svojich vlastných snímačov, ako aj z ďalších svietidiel, ktoré ich obklopujú. Reagujú tiež na množstvo prirodzeného svetla v priestore.

Zdroj: DNA

Vďaka svojej inteligencii zostáva úroveň osvetlenia pre používateľa optimálna a neustále sa prispôsobuje možným zmenám. V porovnaní so spínaným svietidlom založeným na LED diódach poskytuje ActiveAhead komfort na úplne novej úrovni a ponúka značné úspory energie.

Okrem prediktívneho zvyšovania osvetlenia uzly stlmujú svetlá aj inteligentným spôsobom, v závislosti od využitia priestoru, čo pomáha šetriť energiu. Riešenie je vhodné do rôznych priestorov ako sú kancelárie, sklady, parkovacie garáže a schodiská. Active Ahead Gen.2 je vhodný aj do novostavieb a nájde si široké uplatnenie v renovovaných priestoroch, z dôvodu nízkych nákladov na inštaláciu.

Zdroj: DNA

www.dnaslovakia.sk