showroom so svetovym dizajnom uz aj u nas
Galéria(3)

Showroom so svetovým dizajnom už aj u nás

Partneri sekcie:

Vo februári sa odbornej verejnosti slávnostne predstavila predajňa dizajnových svietidiel LUNIXX.  V showroome, ktorý sa nachádza v obchodom centre Retro, nájdete svietidlá z dielní svetových dizajnérov, akými sú napríklad Ingo Maurer, Marco Acerbis, dizajnéri z holandského štúdia Quasar..

showroom so svetovym dizajnom uz aj u nas 5657 big image
foglia martinelli luce big image
„Svetlo vytvára silnú atmosféru. Naše svietidlá sú o emóciách. Chceli sme v našich súčasných i budúcich partneroch zapáliť vášeň pre naše svietidlá. Verím, že sa nám to darí. Ľudia, ktorí nás navštívia, odchádzajú nadšení,“ hovorí Marian Ťapuš z predajne Lunixx. Jeho slová potvrdili aj spokojnosť architektov, ktorí prijali pozvanie na slávnostné otvorenie.
 
Na otváracej párty dizajnového showroomu Lunixx sa predstavili inšpiratívne svietidla z dielní svetoznámych dizajnérov. Okrem nemeckých, španielskych, talianskych a holandských značiek boli prítomní aj zástupcovia z dielne slovenských autorov. „Aby sme návštevníkom, ale aj okoloidúcim dopriali zážitok zo svetla, inštalovali sme v našom showroome kolekciu z produkcie európskej a svetovej špičky, ktorú považujeme za naozaj výnimočnú,“ pokračuje Marian Ťapuš.

Lunixx ponúka nielen originálne závesné, stolové, nástenné, stojanové či stropné svietidlá. Samozrejmosťou sú odborné poradenské služby, ktorých cieľom je citlivé zakomponovanie svietidla do interiéru.

Prostredníctvom internetového obchodu www.lunixx.sk si možno nielen stiahnuť katalóg, ale svietidlo aj priamo kúpiť.