Tlačíme, poliepame aj inštalujeme “ vo VEĽKOM“

image 71289 25 v2

Pretvárame nudný priestor na dizajnový: Dizajn je tým, čo predáva. Zariaďujete interiér novej bytovky, obchodného miesta, showroomu, pobočky, reštaurácie, kancelárie, či iného priestoru?

Potrebujete označenie budov, navigačné vizuály, či polep celej budovy, garáže alebo fasády? Pretvoríme vaše kreatívne návrhy / zadania pre interiér aj exteriér až do úspešného konca. Tlačíme fotografie / grafiky a poliepame naozaj vo veľkom.

Všetko pod jednou strechou, od jedného dodávateľa:

  • veľkoplošná tlač, výroba netradičných riešení, reklám
  • potlač rôznych materiálov od papierov, textílií, samolepiek, bannerov, meshov, one way vision fólií, až po doskové a stavebné materiály
  • polepy budov, áut, nábytku, výkladov, dverí, podláh, schodov, stien…
  • profesionálna inštalácia podľa vášho zadania
  • prenájom reklamných médií vrámci vlastnej, celoslovenskej siete
  • bohaté skúsenosti a know how, už viac ako 15 rokov
  • poradíme a navrhneme najlepšie riešenia pre každé zadanie

Tlač veľkých reklamných plachiet, mega/bigboardov, roll-upov, pop-upov, samolepiek, obrazov, tapiet je pre nás každodennou rutinou.

Riešenia pre každý rozpočet, interiér aj exteriér. Pomáhame architektom, interiérovým dizajnérom, stavbyvedúcim, ale i individuálnym klientom dotiahnuť ich zadania do úspešného konca. S produktovými líniami od ImageWell vykryjete všetky chýbajúce tlačové, promo komponenty, produkčné služby, reklamné plochy a oveľa viac. Ušetrite čas i energiu hľadaním rôznych dodávateľov.

Zviditeľníme vás aj na výstave, konferencii, evente cez tlač na pop-up steny, promo stolíky, 3D logá, tabule/značenia, (mega)roll-upy, vlajky, paravany, sedáky, stany, bannery, pútače…

www.ImageWell.eu – profesionálny partner pre vaše zviditeľnenie

ImageWell.eu = veľkoplošná tlač /polepy áut+prenájom reklamných plôch+inštalácia

Autor článku: Mgr. Petra Dudášová, PhD.
Foto: ImageWell

ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL, s.r.o.