20221011 134354

Michal Bujárek novým Country manažérom spoločnosti VGP pre Slovensko

Developer a vlastník semi-industriálnych a logistických nehnuteľností VGP vymenoval Michala Bujárka (37) za nového Country Managera pre Slovensko.

Michal Bujárek pôsobí na realitnom trhu viac ako 10 rokov. Na svojej novej pozícii vo VGP bude zodpovedať za kompletný rozvoj obchodných aktivít firmy na tuzemskom trhu.

Skupina na Slovensku vlastní už tri lokality, medzi nimi aj projekt VGP Park Bratislava (etapy I a II), ktorý sa po svojom dokončení stane s celkovou prenajímateľnou plochou 380 000 m2 jedným z najvýznamnejších parkov nielen na Slovensku, ale v celom portfóliu VGP. Celkovo skupina pôsobí v 14 európskych krajinách a úspešne pokračuje v expanzii.

„S tým, ako rastie záujem o logistické nehnuteľnosti, sa postupne rozrastá aj náš tím. Slovensko považujeme za veľmi sľubný trh, kde okrem rozsiahleho projektu v Bratislave vlastníme aj logistické parky vo Zvolene a Malackách; navyše ďalšie sa nachádza vo fáze prípravy. To je okrem iného dôvodom, prečo verím, že pre nás skúsenosti a expertíza Michala Bujárka v oblasti industriálnych nehnuteľností budú veľkým prínosom,“ komentuje Matthias Sander, prevádzkový riaditeľ VGP pre východnú Európu.

Michal Bujárek získal magisterský titul na Fakulte financií a účtovníctva na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Segmentu nehnuteľností sa venoval počas celej svojej doterajšej kariére, a to hneď od ukončenia štúdia.

Posledné tri roky zastával funkciu Business Development Managera u developera CTP, kde bol zodpovedný za developerské aktivity v Českej republike. Ešte predtým pôsobil rovnakú dobu v realitno-poradenskej spoločnosti Cushman&Wakefield ako konzultant industriálneho tímu.

VGP