EnergyCamp 2023 sa blíži

Súčasná energetická kríza, obnoviteľné zdroje, ESG a inovácie v energetike a energetickom manažmente budú hlavnými témami medzinárodnej odbornej konferencie EnergyCamp 2023. Konferencia sa uskutoční 20. a 21. 4. 2023 v Poprade.

“Konferencia je primárne zameraná na témy, týkajúce sa výroby tepla. Všetky firmy dnes zápasia s cenami energií. Každý hľadá východisko z tejto situácie. Cieľom konferencie je okrem iného predstaviť reálne možné riešenia, ktoré sú v podmienkach výrobcov tepla realizovateľné,” uviedol Ján Stanek, konateľ CHASTIA s.r.o.  a TERMOKLIMA s.r.o, ktoré sú organizátormi konferencie.

Prezentované tu budú zaujímavé príklady z praxe a rôzne prípadové štúdie z daných oblastí. Okrem mnohých inšpiratívnych hostí sa na EnergyCampe predstaví aj sociálny podnikateľ a inovátor Arash Aazami z Holandska známy svojím obchodným modelom Path to Zero.

Zdroj: CHASTIA

EnergyCamp 2023 sa bude konať v luxusných priestoroch rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad. Odborný program bude dopĺňať spoločenský podvečer v priestoroch bazénov Blue Diamond a večerný program v priestoroch AquaCity.

EnergyCamp 2023 nadväzuje na predchádzajúce úspešné konferencie organizované od roku 2013.

Na konferenciu sa môžete registrovať na https://www.energycamp.sk

Aká bola atmosféra na FM Campe 2022? Zhliadnite: https://fb.watch/iYdTG0c8Iz/

Zdroj: CHASTIA s.r.o.