Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Xyladecor: Všetko, čo drevo potrebuje

xyladecor vsetko co drevo potrebuje

Značka Xyladecor  je synonymom pre moderný a inovatívny prístup na ochranu dreva a  starostlivosti oň. Náterové látky Xyladecor chránia drevo nielen v interiéri, ale aj vo vonkajšom prostredí, kde chránia pred negatívnymi vplyvmi počasia a umožňujú tak dosiahnuť oveľa dlhšiu životnosť všetkých drevených povrchov.

Snažíme sa nielen prispôsobiť dobe, ale našou prioritou je prinášať vám zajtrajšiu zodpovednosť už dnes. Určujeme trendy v oblasti profesionálnej ochrany a dekorácie dreva.  Bezhraničná dôvera, akej sa teší značka Xyladecor medzi milovníkmi dreva na celom svete, je výsledkom niekoľkých desaťročí plných inovácií a zaujatí, ktoré vedú k splneniu neustále narastajúcich očakávaní našich spotrebiteľov.

Tento rok získa značka Xyladecor nový, svieži vzhľad vyjadrený moderným logotypom a inovatívnou grafikou obalov. Ponuku Xyladecoru obohatia aj nové výrobky s jedinečnými parametrami, vďaka ktorým budú môcť spotrebitelia využiť dlhšiu ochranu dreva a možnosť efektívnejšej a rýchlejšej aplikácie. Okrem zmeny loga, ktoré má viacej poukazovať na oblasť použitia znaku Xyladecor, vám prinášame nové produkty a aplikačné systémy na zjednodušenie práce a intenzívnejšiu ochranu dreva.

Zdokonalili sme pre vás aj navigáciu na etikete, vďaka čomu okamžite nájdete potrebné informácie. Farebné rozlíšenie etikiet vám navyše pomôže vybrať vhodný produkt na drevené objekty v záhrade, na alebo v dome. Vďaka tomu je správny výber jednoduchý.

Drevo je dôležitý materiál, ktorý patrí medzi obnoviteľné zdroje. Dodržiavaním správnej starostlivosti o drevo v našich domovoch a záhradách získame pocit pohodlia, zdravého okolia a radostného domova. Naším cieľom je inšpirovať ľudí na zodpovedné používanie dreva. Naučiť ich, ako šetrnou ochranou a ošetrovaním dreva vytvoriť príjemné prostredie a zároveň sa správať zodpovedne k okoliu a prírode.

Preto je našou cťou byť globálnym partnerom organizácie Forest Stewardship Council (FSC), ktorá sa stará o šetrné obhospodarovanie svetových lesov a ochranu prírody.

NOVINKY

Xyladecor Standard

Tenkovrstvová lazúra do interiéru i exteriéru s vynikajúcou spracovateľnosťou

Xyladecor  Tinova

Prémiová ochranná silnovrstvová lazúra s inovatívnou technológiou hybridného spojiva

Xyladecor UV+

Bezfarebná lazúra do exteriéru s dvojitou UV ochranou na komplexnú ochranu dreva

Xyladecor Gel

Ochranný gél na záhradný nábytok. Vytvára zamatový povrch.

Xyladecor aplikačné rukavice

Špeciálne aplikačné rukavice na nanášanie gélu, rýchle a ľahko, bez ušpinenia

Xyladecor PowerPad Olej na terasy

Ochranný olej na drevené podlahy v exteriéri. Unikátny aplikátor PowerPad! Nanášanie bez bolesti chrbta.

Viac informácií nájdete na www.xyladecor.sk.

–>–>

Komentáre