Galéria(3)

Mercor Slovakia s.r.o. – Líder v oblasti pasívnej požiarnej ochrany s vynikajúcou reputáciou

Mercor Slovakia s.r.o. je popredná spoločnosť pôsobiaca v oblasti pasívnej bezpečnosti a požiarnej ochrany. Už 10 rokov si upevňuje pozíciu ako líder na trhu s vynikajúcou povesťou a dlhoročnými skúsenosťami. Mercor Slovakia s.r.o. ponúka široké portfólio produktov a služieb, ktoré zaisťujú ochranu ľudí, majetku a prostredia pred požiarmi.

IMG 8295
IMG 9704
Obrázok 17.6.20 o 12.42

Mercor Slovakia s.r.o. je odborníkom na poskytovanie vysokej kvality protipožiarnych a bezpečnostných systémov pre rôzne odvetvia vrátane priemyslu, obchodu, rezidenčných budov a verejných priestorov.

Sortiment zahŕňa široký výber prvkov pre pasívnu požiarnu ochranu, ako sú zariadenia na prirodzený a nútený odvod dymu, strešné svetlíky, výlezy, široká škála požiarnych VZT klapiek, unikátny pretlakový systém na vetranie únikových ciest, požiarne vetranie garáží, protipožiarne nátery, nástreky, obklady a ďalšie prvky pasívnej bezpečnosti.

Zdroj: Mercor Slovakia

Spoločnosť Mercor Slovakia s.r.o. je neustále zameraná na inovácie a výskum. Jej skúsený tím odborníkov spolupracuje s architektmi, projektantmi a zákazníkmi na vytváraní špecifických riešení, ktoré spĺňajú individuálne požiadavky každého projektu. Ich cieľom je neustále posúvať hranice technológií a poskytovať spoľahlivé riešenia, ktoré zlepšujú účinnosť a bezpečnosť protipožiarnych systémov.

„Som hrdý na svoj tím a jeho tvrdú prácu pri poskytovaní najvyššej úrovne bezpečnosti a požiarnej ochrany. Našou víziou je vytvárať inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú chrániť životy ľudí a majetok našich zákazníkov už 10 rokov,“ povedal Michal Šabo, konateľ spoločnosti Mercor Slovakia s.r.o.

Zdroj: Mercor Slovakia

Vďaka pozitívnym skúsenostiam ľudí, ktorí využili produkty a služby Mercor Slovakia s.r.o., môže spoločnosť pokračovať v odbornosti, spoľahlivosti a kvalite, ktorú prináša už viac ako 10 rokov.

Zdroj: Mercor Slovakia

Ďakujeme všetkým našim klientom a veríme, že aj v nasledujúcich rokoch rozšírime svoje portfólio o ďalšie úspešné spolupráce.

www.mercor-slovakia.sk

Zdroj: PR článok Mercor Slovakia s. r. o.