Partneri sekcie:

Komplexná technická správa nového komplexu Apollo BC II v Ružinove

image 82730 25 v2

ENGIE Services od 1. apríla 2016 poskytuje služby komplexnej správy nehnuteľností v časti komplexu Apollo Business Center II na Prievozskej ulici v Bratislave. Rozsah poskytovaných služieb má prevažne technický charakter.

Objekt Apollo BC II, v ktorom ENGIE Services poskytuje služby facility manažmentu, predstavujú bloky F, G, H. Ide o moderný komplex kancelárskych priestorov, ktorý sa vďaka svojej veľkej prenajímateľnej ploche radí medzi najväčšie v regióne.

Medzi hlavné činnosti, ktoré ENGIE Services v rámci svojho dvojročného kontraktu poskytuje spoločnosti Apollo Busniess Center IV, patrí správa objektu, help desk, havarijná pohotovosť, údržba, opravy a obsluha zariadení a nehnuteľností. Okrem spomínaných služieb je to aj servis vzduchotechniky a chladenia, odborné prehliadky elektrických a zdvíhacích zariadení, údržba kúrenia a odborné prehliadky slaboprúdových systémov a protipožiarnych zariadení.

 „Keďže Apollo BC II je obrovský komplex, ktorý si vyžaduje neustálu preventívnu starostlivosť, je našou úlohou zabezpečiť jeho plynulý a nerušený chod,“ hovorí Peter Brestovanský, riaditeľ Divízie komplexnej správy nehnuteľností a dodáva: “Veríme, že vďaka kvalitným a komplexným službám, ktoré poskytujeme, bude spoločnosť Apollo Business Center IV patriť medzi našich stálych a spokojných klientov.“