RADIK PREMIUM

Kompletné riešenie vykurovania pre váš dom

Vyberáte nové radiátory? Rekonštruujete alebo staviate? Vieme, kde pod jednou značkou nájdete kompletnú ponuku radiátorov, od klasických doskových, cez kúpeľňové rebríky až po dizajnové riešenie do atypických priestorov. Či už staviate, alebo chcete svoj dom len vylepšiť, pod českou značkou KORADO nájdete riešenie pre každú miestnosť.

Stále najobľúbenejším modelom značky KORADO je teleso RADIK, ktoré disponuje mnohými variantmi. Jednou z nich je model RADIK Premium, vyvinutý pre zvislú montáž. Jeho konštrukcia umožňuje spodné stredové alebo bočné spodné pripojenie na vykurovaciu sústavu s núteným obehom.

Novinkou je model RADIK VKM8, doskový model vykurovacieho telesa s 8 pripojovacími otvormi. Univerzálne konštrukčné riešenie telesa tak ponúka až 48 rôznych spôsobov pripojenia. Modely doskových telies RADIK vám prehrejú obývacie izby, spálne, detské izby ale aj kuchyne alebo chodby. Ani potlač ich čelnej dosky akýmkoľvek motívom nie je problém. Môžete tak radiátor vkusne zakomponovať do akéhokoľvek interiéru.

RADIK PLAN SET
RADIK PLAN SET |

KORALUX je riešením pre vašu kúpeľňu a to v akomkoľvek farebnom prevedení.

KORALUX
KORALUX |

Novinkou vo výrobnom portfóliu spoločnosti KORADO je pre tento rok dizajnové vykurovacie teleso KORATHERM AQUAPANEL. Moderný a jednoduchý vzhľad tohto dizajnového radiátora presvedčí každého, že pri výbere vhodného telesa do kúpeľne nie je potreba zostávať len pri klasických „rebríkov“ ako doteraz. Rovné, geometricky presne usporiadané profily tohto telesa pôsobí luxusným a neopozeraným dojmom.

AQUAPANEL
AQUAPANEL |

K dispozícii bude v jednoradovom a dvojradovom prevedení, vo výškach od 79 cm do 178 cm. Aj v prípade jednoradového prevedení dosahujú tieto telesá vyšších tepelných výkonov než väčšina bežných súčasných kúpeľňových telies. Táto dizajnová telesá disponujú moderným spodným stredovým aj krajnom pripojením.

Ak ste vo fáze výstavby, pozrite sa na vykurovanie pomocou podlahových konvektorov KORAFLEX.

Koraflex
Koraflex |

Možno vás prekvapí, že sa nimi dá v lete aj chladiť. Pre moderné interiéry sú nachystané dizajnové kúsky KORATHERM a KORATHERM Reflex so zrkadlom. Do atypických priestorov s veľkými presklenými plochami využijete ich vertikálne prevedenie.

KORATHERM REFLEX
KORATHERM REFLEX |

Všetko a ešte viac nájdete na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.