image 99314 25 v2
Galéria(3)

Nový štýlový dizajn dverových samozatváračov ASSA ABLOY

Partneri sekcie:

Nový rad dverových samozatváračov s výrazným štýlovým prevedením uviedla na trh spoločnosť ASSA ABLOY. Svetový líder v systémoch a riešeniach pre otváranie dverí aktualizoval svoju ponuku dverových zatváračov a predstavil nový dizajn produktov.

ASSA ABLOY New Design Door Closer DC700G CM
ASSA ABLOY New Design Door Closer DC700G FM RT
DC700G ASSA ABLOY New Design Door Closer 1

Architektom, dizajnérom a majiteľom nehnuteľností je k dispozícii širší výber povrchových úprav a rozšírená farebná škála samozatváračov. Produkty ASSA ABLOY s inovovaným vzhľadom si zachovávajú vysokú kvalitu a trvanlivosť garantovanú značkou. Vďaka technológii Cam-Motion®, ktorá umožňuje plynulé a bezpečné otváranie a zatváranie dverí, zodpovedajú jednotlivé produkty normám CE a vyhovujú aj príslušným protipožiarnym predpisom.

Technológia Close-Motion® je špeciálne navrhnutá pre tiché a bezpečné zatváranie dverí a je vhodná pre akúkoľvek budovu, kde sa dvere zatvárajú zložito, alebo je potrebné eliminovať rušenie hlukom. Free-Motion® zase umožňuje voľné otáčanie dverí, a to aj z uhlu otvorenia 0 stupňov. To je ideálne pre miesta, ktoré vyžadujú zvýšenú dostupnosť. Rozsiahly rad hrebeňových dverových samozatváračov spoločnosti ASSA ABLOY je dostupný v novom modernom dizajne.

Pre montážne firmy zostávajú produkty stále rovnako všestranné, s dobre navrhnutými funkciami a viacerými možnosťami inštalácie. Rýchlu a jednoduchú montáž podporuje aj možnosť flexibilného nastavenia výšky a neprednastavené funkcie.

„Vieme, že zákazníci od našich systémov požadujú v prvom rade jednoduchú manipuláciu a všestrannosť. Dôležitý je však aj vzhľad. Keď uvidíte dobre vyzerajúce dvere zblízka, uvedomíte si ten rozdiel. Nový dizajn je výzva. Chceme, aby sa naše výrobky spojili s dnešnými modernými konštrukciami a podporili vízie architektov. Náš nový rad – elegantný a navyše ľahko použiteľný, je navrhnutý tak, aby spĺňal všetko, čo sa od dverového systému vyžaduje,“ hovorí Radek Pazour, Project Specification Manager ASSA ABLOY Czech Republic

Spoločnosť ASSA ABLOY s 80 ročnou tradíciou v oblasti výroby dverových doplnkov reaguje novým radom na skutočnosť, že vzhľad samozatváračov dverí sa stáva stále dôležitejším faktorom pri rozhodovaní o ich kúpe. Pri všetkých produktoch sú samozrejmosťou certifikáty o vplyve na životné prostredie. Nový vzhľad samozatváračov v kombinácii s ďalšími produktmi spoločnosti ASSA ABLOY ponúka celý rad možností, ako navrhnúť kompletné a moderné riešenie pre otváranie dverí.

Viac informácií o sortimente značky, inovatívnych funkciách a riešeniach v oblasti zabezpečenia domácnosti nájdete na www.assaabloy.cz.