Na novej vlne štýlu a elegancie

Elektroinštalačná klasika basic55® od spoločnosti ABB prichádza na trh v čerstvom dizajne. Generácia radu Waveline ponúka cenovo efektívne riešenie moderných tvarov, v nových atraktívnych farbách, a plnej výbave prístrojových možností pre akýkoľvek interiér.

Basic55® Waveline ponúka široké portfólio elektroinštalačného materiálu. Od klasických vypínačov a zásuviek, cez rôzne typy snímačov, prepínačov, ovládačov, senzorov, mediálnych zásuviek, termostatov a stmievačov až po riešenia pre inteligentnú domácnosť. V kombinácii so systémom ABB-free@home® alebo automatizovaným riadením budov KNX dodá nový rad Waveline projektom atraktívny, technológiami nabitý, a pritom efektívny komfort modernej doby.

Farebnou škálou podporuje Basic55® Waveline aktuálne trendy interiérového dizajnu. Paleta deviatich módnych odtieňov rámčekov v kombinácii s bielymi vypínačmi a prístrojmi umožní dodať osobitý štýl a zamýšľanú náladu akémukoľvek interiéru. Od nenápadnej bielej krásy, či dramatických kontrastov v čiernej farbe, cez chladnú hĺbku farby oceánu, až po pútavé a hravé farebné akcenty „tón v tóne“, všetko je možné. Nech už ide o kúpeľňu, obývačku, pracovňu, terasu či garáž, rad Waveline ponúka všetko potrebné – od elektroinštalačnej klasiky a praktických vychytávok až po vyšší štandard inteligentnej domácnosti.

Basic55® Waveline to je svet domových inštalácii. Jeden dom – jedno riešenie. Obsahuje všetky komponenty pre automatizáciu a riadenie svetla, tepla, chladenia, tvorbu scén a manažovanie prichádzajúcich návštev. S minimálnymi nákladmi v porovnaní s konvenčnými elektroinštaláciami. Slovom  bohatá prístrojová výbava pre komfort – a navyše  jednoduchá a rýchla  montáž. S bezpečnostnými prvkami a detailmi dodá objektom nielen bezpečné riešenia ale dokáže prispieť aj k úspore energie.

Basic55® Waveline – čerstvý závan nového dizajnu dodá aktuálny vzhľad každému obytnému priestoru. Svojou farebnou paletou poskytuje priestor na dosiahnutie rôznorodých štýlov  s puncom individuality odzrkadľujúcim osobnosť obyvateľa:

Krása koralu - Môžete sa inšpirovať i trendom púdrových farebných odtieňov, ktorými docielite pútavé akcenty na stenách.
Krása koralu – môžete sa inšpirovať i trendom púdrových farebných odtieňov, ktorými docielite pútavé akcenty na stenách.| Zdroj: ABB
Optimistická žltá - slnko je symbolom svetla a nového dňa. Siahnite po rámčekoch v teplej žltej farbe a navoďte vášmu domovu pocit šťastia a optimizmu.
Optimistická žltá – slnko je symbolom svetla a nového dňa. Siahnite po rámčekoch v teplej žltej farbe a navoďte vášmu domovu pocit šťastia a optimizmu. | Zdroj: ABB
Nádherne chladná Iba kombináciou všetkých odtieňov modrej sa dá opísať farba oceánu. Podobne aj rámčeky Waveline z radu Basic55® dávaju svojou tonalitou tušiť hĺbku chladného oceánu no zároveň aj sviežosť jeho čírych vôd.
Nádherne chladná – iba kombináciou všetkých odtieňov modrej sa dá opísať farba oceánu. Podobne aj rámčeky Waveline z radu Basic55® dávaju svojou tonalitou tušiť hĺbku chladného oceánu no zároveň aj sviežosť jeho čírych vôd. | Zdroj: ABB
Obľúbená sivá Rámčeky vo výraznej sivej farbe dodávajú priestoru jednoliaty zaujímavý a elegantný akcent.
Obľúbená sivá – rámčeky vo výraznej sivej farbe dodávajú priestoru jednoliaty zaujímavý a elegantný akcent. | Zdroj: ABB
Vidiecka elegancia Avokádová zelená je pre tých, ktorí inklinujú k sile zelene. Svojím elegantným tmavým odtieňom dokonale ladia tieto rámčeky s dreveným nábytkom a vidieckym štýlom interiéru
Vidiecka elegancia – avokádová zelená je pre tých, ktorí inklinujú k sile zelene. Svojím elegantným tmavým odtieňom dokonale ladia tieto rámčeky s dreveným nábytkom a vidieckym štýlom interiéru | Zdroj: ABB
Elegancia purpurovej Okrem čiernej farby sa za najtmavší a najeleganentjší odtieň vyvolávajúci veľmi silný estetický dojem považuje práve fialová. Je preto priam predurčená do noblesných priestorov, ale aj vážených a sofistikovaných kancelárií.
Elegancia purpurovej – okrem čiernej farby sa za najtmavší a najeleganentjší odtieň vyvolávajúci veľmi silný estetický dojem považuje práve fialová. Je preto priam predurčená do noblesných priestorov, ale aj vážených a sofistikovaných kancelárií.
| Zdroj: ABB

Zdroj: PR článok ABB, s.r.o.