Galéria(6)

Individuálny dizajn plastových okien

Spoločnosť Internorm je už mnoho rokov európskou značkou okien číslo jeden a od svojho založenia vyrobila viac ako 28 miliónov okien a dverí. Základom jej úspechu bola vždy inovačná sila hornorakúskej rodinnej firmy. S technológiou "I-tec" ponúka Internorm sériu revolučných technológií vrátane I-tec Decor. Inovatívna technológia digitálnej tlače dáva klasickým plastovým oknám úplne nový vzhľad.

Takmer skutočný dizajn vďaka digitálnej tlači   

Aktuálne je k dispozícii jedenásť vzorov I-tec Decorov: sivý betón a desať rôznych odtieňov dreva od duba sivého a čierno-sivého až po orech červený a smrek. Vďaka mnohým dizajnovým variantom je možné prispôsobiť okná vášmu osobnému vkusu, rovnako ako dverám, nábytku a podlahe. S I-tec Decor je možná maximálna individualita pre váš vlastný vysnívaný dom, úplne podľa priania zákazníka. Dizajn sa aplikuje na vnútornú stranu plastových profilov systémov KF 310, KF 410 alebo KS 430 pomocou modernej technológie digitálnej tlače, čím vzniká takmer realistický efekt.

Dodatočné vrchné vrstvy chránia povrch pred UV žiarením a umožňujú použitie bežne dostupných čistiacich prostriedkov. Pri stavbe domu a rekonštrukcii sa  oceňuje jednoduchá údržba a cenové výhody tohto okenného systému. Tóny dreva zasa zaujmú svojou prirodzenou, útulnou atmosférou. „I-tec Decor je riešením, ktoré spája všetky tieto výhody. Možnosti dizajnu plánujeme ešte rozšíriť a budeme schopní flexibilne reagovať na trendy a individuálne želania,“ zdôrazňuje Johann Brandstetter, konateľ spoločnosti Internorm International GmbH.

Zdroj: Internorm

Šetrenie zdrojov a plnenie individuálnych želaní

Inovatívna technológia digitálnej tlače na oknách nielenže prináša revolúciu v dizajne, ale tiež maximalizuje efektívnosť zdrojov. Vďaka priamej tlači na profil, nie je potrebné žiadne lepidlo. Okrem toho použitie bielych základných profilov vedie k zlepšeniu energetickej bilancie, pretože odrezky sa môžu vrátiť priamo do obehového hospodárstva ako vysokokvalitný recyklát. Proces print-on-demand (tlač na požiadanie) nám navyše umožňuje flexibilne reagovať na požiadavky zákazníkov.

Zdroj: Internorm

Neustále investície do nového a ďalšieho vývoja produktov

Popredná európska značka okien každoročne investuje do nového a ďalšieho vývoja svojich produktov. I-tec-technológie – v súčasnosti ich je celkovo osem – sú viditeľným výsledkom. Okrem I-tec Decor ponúka Internorm aj bezkonkurenčnú technológiu uzamykania I-tec Secure bez viditeľných uzamykacích častí, energeticky sebestačné riešenie tienenia I-tec Shading integrované medzi sklá a automatické otváranie dverí s I-tec Open.

Zdroj: Internorm

Séria I-tec inovácií podčiarkuje priekopnícku úlohu spoločnosti Internorm pri vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť. „Množstvo inovácií spája jeden cieľ: aby sa naši zákazníci cítili doma ešte príjemnejšie. Každé okno Internorm je štandardne vybavené aspoň jednou z našich inovatívnych I-tec technológií,“ zhrnul Christian Klinger, hovorca spoločnosti a spolumajiteľ spoločnosti Internorm.

Zdroj: Internorm

 

Zdroj: PR článok Internorm s. r. o.