Farebná škála okien Kalypso Le Corbusier

Hliníkové okná a farby? Tipnite si, koľko farebných odtieňov máte na výber

Partneri sekcie:

Je všeobecne známe, že hliníkové okná sú trvácne, bezpečné a elegantné. Nie každý však vie, že z hľadiska farby a povrchu hliníkového profilu je k dispozícii takmer 600 možností.

Na výber sú nie len farby od výmyslu sveta, ale aj luxusné povrchové úpravy pripomínajúce drevo, pohľadový betón alebo kovy.

Ako investor, architekt alebo dizajnér chcete realizovať svoju predstavu o dizajne domu či inej budovy bez kompromisov. Pri oknách od Kalypso môžete rátať s najširšou ponukou povrchových úprav a zároveň aj s vysokou odolnosťou, a to vďaka vynikajúcej lakovacej technológii od nemeckej spoločnosti Heroal.

Posuvné dvere farebná škála Le Corbusier
Posuvné dvere farebná škála Le Corbusier | Zdroj: Kalypso

Technológia práškového lakovania HWR Heroal zabezpečuje oknám Kalypso intenzívne a stále farby, vysoko odolné proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Na výber je komplexná farebná škála RAL a rôzne stupne lesku.

Práškové lakovanie hwr Heroal
Práškové lakovanie hwr Heroal | Zdroj: Kalypso

Okrem približne 500 dostupných RAL farieb môžu byť okenné profily nalakované taktiež exkluzívnymi farbami Les Couleures® Le Corbusier. Z tejto exkluzívnej škály máte na výber z 63 farebných odtieňov, pričom za tieto farby nie je špeciálny príplatok.

Ďalšie možnosti ponúka úprava Surface Design (SD), vďaka ktorej je možné dosiahnuť vzhľad dreva, betónu i ďalšie možné povrchové designy.

www.kalypso.sk