JAGA večer 2010
Galéria(13)

JAGA večer 2010

Vydavateľstvo JAGA aj tento rok na jeseň pozvalo svojich priaznivcov na JAGA večer, ktorý je vždy príjemným stretnutím s obchodnými partnermi, autormi a priateľmi. Tradícia JAGA večera má už viac ako 10. rokov a je príležitosťou na neformálne stretnutia ľudí pôsobiacich v oblasti architektúry a stavebníctva.

Oficiálnu časť večera moderoval Matej Šišolák, vedúci redakcií Jaga Media (českej sestry vydavateľstva JAGA), ktorý svojím vtipným sprievodným slovom konkuroval popredným slovenským moderátorským hviezdam. Výkonný riaditeľ vydavateľstva Marián Haršány hostí oboznámil so zaujímavými výsledkami prieskumu medzi čitateľmi od agentúry GfK a konateľ vydavateľstva JAGA Peter Halász poďakoval všetkým za spoluprácu.

Po oficiálnej časti nasledovalo české divadelné predstavenie Vše o ženách – komédia súčasného chorvátskeho dramatika Mira Gavrana o mužoch, ktorí sa domnievajú, že všetko vedia … a nielen o ženách. JAGA večer následne pokračoval neformálnou časťou v hoteli Tatra, kde v príjemnej atmosfére doznieval do neskorej jesennej noci.

 
Stanka Radivojevič a Zuzana Révayová zo spoločnosti MAPEI SK, v strede Juraj Vilkovský z vydavateľstva JAGA Branislav Sedlák zo spoločnosti Viessmann s konateľom vydavateľstva JAGA Petrom Halászom
   
Patrik Polakovič zo spoločnosti Holcim Slovensko s manželkou  Slavomír Podmanický zo spoločnosti REMING Consult s manželkou
Maroš Demjan zo spoločnosti SM7 s manželkou Anton Viazanko zo spoločnosti DURISOL STAV a Miriam Sláviková zo spoločnosti Leier Baustoffe SK
Vladimír Janotka zo spoločnosti Belimo s manželkou Eduard Godovič zo spoločnosti Systemair s manželkou v rozhovore s produktovým manažérom časopisu TZB Haustechnik Jaroslavom Chrťanom (celkom vľavo)
Peter Vrablec zo spoločnosti Robert Bosch, divízie Junkers-Bosch Thermotechnik (v strede) sa zdraví s Jaroslavom Chrťanom, vpravo je Jana Podoláková z OmnicomMediaGroup.

Katarína Gregová