zoznamte sa s vyhodami montovaneho domu
Galéria(5)

Zoznámte sa s výhodami montovaného domu

Dňa 1. 12. 2011 spoločnosť FLEK, s. r. o., predajca montovaných a murovaných domov, otvorila v Šamoríne na Kováčskej ulici 23 svoj vzorový montovaný dom. Záujemcovia tu majú možnosť vidieť okrem samotnej stavby aj kompletne zariadený dom od podláh, dverí cez kuchynskú linku, obývaciu zostavu až po spálňu a detskú izbu. Ďalej sa môžu zoznámiť s technológiou výstavby montovaného systému, izolačnými vlastnosťami a bývaním  v montovanej stavbe.

zoznamte sa s vyhodami montovaneho domu 5465 big image
foto 1 big image
foto 5 big image
foto 4 big image
foto 2 big image
Prečo firma, ktorá sa venovala murovaným domom, sa dala aj na stavbu montovaných? Odpoveď je jednoduchá – rýchla výstavba, nižšia cena kompletnej stavby a nízke energetické náklady na prevádzku domu.

Záujemca si môže vybrať z ponuky katalógových domov. Zároveň spoločnosť ponúka aj stavbu na základe vlastného projektu alebo pripraví projekt podľa predstáv zákazníka. Zabezpečené sú aj pravidelné konzultácie s architektom počas každej etapy výstavby. Táto služba je zdarma.

Spoločnosť ponúka komplexné služby: pomoc pri vybavení stavebného povolenia, úveru, návrh dizajnu a zariadenia interiéru, terénne úpravy, záhradnícke práce, ploty a brány atď.

Pri príležitosti oficiálneho otvorenia vzorového domu firma FLEK zvýhodnila ceny montovaných domov a pripravila pre svojich klientov zaujímavú akciu – každý klient dostane k montovanému domu kuchynskú linku v hodnote 2 000 € zadarmo. Akcia trvá do konca marca 2012.

Viac info na www.flek.sk alebo www.montovany-dom.eu

–>–>