spolocnost in elis popredny distributor znackoveho nabytku
Galéria(7)

Spoločnosť in-Elis – popredný distribútor značkového nábytku

Partneri sekcie:

Spoločnosť in-Elis vznikla v roku 2003 s cieľom dodávať na náročný slovenský a český trh kvalitný nábytok od renomovaných svetových výrobcov. V súčasnosti sa naša spoločnosť zaraďuje medzi popredných distribútorov sedacieho nábytku. V Slovenskej a Českej republike zastupujeme výrobné závody nemeckého konzorcia Steinhoff, ktoré sú celosvetovo známe kvalitou remeselného spracovania.

in elis popredny distributor znackoveho nabytku 5741 big image
monza milieu  big image
memphis 2 big image
maranello milieu big image
lucio porcelan 1 big image
pantone 1 big image
Kvalitné kožené sedacie súpravy od našej spoločnosti sú už roky súčasťou nejednej domácnosti a tvoria oázu rodinnej pohody našich zákazníkov.

Naša ponuka zahŕňa modely rôznych štýlov a tvarov. Klasické potešia ľudí so zmyslom pre funkčnosť a variabilitu, milovníkov retra prekvapíme okrem sedačky aj samostatnými kresielkami a stoličkami. Dynamickí zákazníci určite uprednostnia širokú ponuku moderných a dizajnových sedacích súprav od popredných európskych dizajnérov, ako sú napríklad Edgar Reuter, Bernard Masson či Jan Armgard.

nábytok, sedačka,in-Elis

Z kožených poťahov v rôznej kvalite a farebnom vyhotovení treba upozorniť na výberové kože s označením LongLife, ktoré sú vo finálnej fáze výroby ošetrené systémom Anti-aging. Tieto kože s „protistarnúcou“ zložkou sa vyznačujú ľahkou údržbou,  dlhotrvajúcou hebkosťou a intenzitou farebného odtieňa. Záruka 5 rokov len zvyšuje obľúbenosť týchto koží.

nábytok, sedačka,in-Elis

Pre zákazníkov, ktorí z rôznych dôvodov uprednostňujú textilné poťahy, máme v ponuke revolučný materiál NovaLife. Je to hi-tech poťah, pri výrobe ktorého boli použité nové technológie. NovaLife predstavuje komplex vlastností, ktoré z neho robia najlepší textil na svete ! Všetky nečistoty vrátane guľôčkového pera, fixiek, červeného vína či krému na topánky vyčistíte len čistou vodou ! Testovaná odolnosť proti oderu niekoľkonásobne prevyšuje aj tie najkvalitnejšie nábytkárske textílie – 90 000 otáčok martindale v oderových testoch presvedčí aj toho najväčšieho skeptika. Povrch pripomínajúci jemnú brúsenú kožu a záruka 5 rokov robia NovaLife príťažlivým pre rodiny s deťmi, rodinnými miláčikmi a obstoja aj v mimoriadne namáhaných interiéroch.

nábytok, sedačka,in-Elis

Zastúpenie viacerých závodov toho istého konzorcia nám umožňuje chápať obytný interiér ako celok. Je pre nás samozrejmosťou ponúknuť k sedacej súprave stoličky a relaxačné či masážne kreslá s identickým poťahom a morením prípadných drevených častí.

www.inelis.sk