image 94941 25 v3
Galéria(3)

Sprchové kúty a zásteny SanSwiss – radosť zo sprchovania

Už viac ako 35 rokov je SanSwiss špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné WALK-IN zásteny do veľkých kúpeľní, zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení.

foto1
foto2
foto3

PUR – dizajnové bezrámové zásteny so širokým vstupom

Vysoké nároky na dizajn a individuálne riešenie kúpeľne, čisté línie, kvalitné materiály – to je typový rad PUR od firmy SanSwiss.

Bezrámové zásteny PUR splnia všetky Vaše želania – vďaka širokej ponuke štandardných i špeciálnych prevedení a atraktívnej ponuke príslušenstva.

Kvalitné materiály ako masívne pánty a kovania z pochrómovanej mosadze, 8 mm bezpečnostné sklo, ale aj stabilizačné vzpery a dizajnové madlá poskytnú vysoký komfort pri sprchovaní po mnoho rokov. Vysokú kvalitu typovej rady PUR dotvára štandardne dodávaná antiplaková úprava Aquaperle a taktiež na vnútornej strane zapustené pánty vybavené zdvihovým mechanizmom. Vďaka týmto vychytávkam bude čistenie sprchovacieho kúta ešte jednoduchšie.

Atypické riešenia – silná stránka radu PUR

Či už sa jedná o zvláštne rozmery až do výšky 2300 mm, skosenie, výrezy, či skrátené bočné steny, pre SanSwiss – špecialistu na atypické riešenia – toto nie je žiadny problém!

www.sanswiss.sk