image 68689 25 v1

JAGA večer 2014: Hviezdny večer pre priateľov

Vydavateľstvo JAGA opäť po roku pripravilo pre svojich obchodných partnerov v Ateliéri Babylon v Bratislave stretnutie v podobe JAGA večera. Ako bolo dopredu avizované, prišla aj Hviezda.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Z JAGA VEČERA

Riaditeľ vydavateľstva Peter Halász vo svojom tradičnom úvodnom príhovore poďakoval obchodným partnerom za spoluprácu a vyzdvihol hodnotu priateľských a férových vzťahov, ktorá sa potom prirodzene pretavuje do výslednej práce vydavateľstva. S takýmito pevnými základmi je možné vytvárať pestrú paletu časopisov určených odborníkom aj širokej verejnosti.

Rastúce čísla predplatiteľov i priaznivý vývoj predajnosti jednotlivých titulov Môj dom, Tvorivé bývanie, Urob si sám, ASB, TZB, Inžinierske stavby, Stavebné materiály, Správa budov a návštevnosti súvisiacich internetových portálov www.asb.sk, www.mojdom.sk či www.urobsisam.sk predstavil moderátor Matej Šišolák. Využil prirovnanie k zohratému hokejovému tímu so správnym ťahom na bránu. Úspešnými hráčmi sú pritom obchodní partneri, jednotlivé zložky vydavateľstva a napokon aj samotní čitatelia printových a internetových médií.

O dynamiku druhej časti večera sa postarala famózna česká herečka Eva Holubová  v predstavení Hvězda. S vtipným nadhľadom všetkých v Babylone vtiahla do najhlbšieho súkromia seriálovej herečky Jarmilky so všetkými radosťami, ale najmä starosťami, ktoré prináša život, bulvárne plátky a stredný vek. Eve Holubovej sa podarilo ovládnuť doslova celé javisko a udržať divákov v napätí, až kým sa z Jarmilky Vaničkovej nestala naozajstná Hviezda. Odmena v podobe dlhotrvajúceho potlesku a standing ovation bola zaslúžená. Potom si už všetci hostia mohli vychutnať skvelé občerstvenie. Dovidenia o rok, priatelia!

Text: Mária Nováková
Foto: Dano Veselský