Partneri sekcie:

Výhodná akcia na nákup strešných okien

image 81871 25 v1

Všetci, čo uvažujú nad rekonštrukciou strechy alebo modernizáciou podkrovia, majú možnosť využiť výhodnú ponuku spoločnosti VELUX.

Aj vďaka akcii spoločnosti VELUX si teraz možno zmodernizovať svoje podkrovie.

Každý zákazník môže využiť výhodnú akciu, bez ohľadu na to, či ide o rozsiahlu rekonštrukciu, alebo výmenu starých strešných okien. Akcia platí na výrobky zakúpené v období od 15. apríla do 15. júna 2016. Zákazníci si ju môžu uplatniť do 30. júna 2016.

Princíp cenovej akcie spočíva v kúpe výrobkov VELUX, za ktoré spoločnosť vráti koncovému zákazníkovi istú sumu, ktorá závisí od zaradenia do produktových kategórií. Napríklad v prípade kúpy diaľkovo ovládanej vonkajšej rolety získa zákazník späť až 50 €.

Na podporu akcie vytvorila spoločnosť VELUX na svojom webe špeciálnu podstránku – velux.sk/zdravebyvanie. Prináša tipy a praktické ukážky, ako vytvoriť zdravú domácnosť.

Akcia sa vzťahuje na strešné okná z triedy Štandard Plus a Premium a tiež na strešné okná vybavené systémom diaľkového ovládania VELUX INTEGRA® a SOLAR. Súčasťou akčnej ponuky sú tiež diaľkovo ovládané vonkajšie rolety. Všetky informácie o akcii možno nájsť na podstránke www.velux.sk/akcia.  

www.velux.sk/zdravebyvanie