image 81426 25 v1

Tatramat oslavuje, privezie koncert Chrisa Normana

Partneri sekcie:

Pri príležitosti 55. výročia začiatku výroby ohrievačov vody v Poprade sa 12. júna uskutoční koncert zakladajúceho člena britskej skupiny Smokie, legendárneho speváka Chrisa Normana. Vystúpi v popradskej Aréne. Tatramat - ohrievače vody s.r.o., prináša koncert ako darček, vstupné bude preto symbolické.

V roku 1961 priniesla spoločnosť TATRAMAT  na trh prvé ohrievače vody. Tento rok teda oslavuje úctyhodných 55 rokov ich výroby v Poprade. V súčasnosti spoločnosť Tatramat – ohrievače vody, s.r.o. zamestnáva do tristo ľudí a je súčasťou nemeckej skupiny Stiebel Eltron Gruppe. Ohrievače vody a tepelné čerpadlá vyrábané v Poprade sú predávané do celého sveta a to pod značkou TATRAMAT, alebo inými koncernovými značkami.

„Keďže si v tomto roku pripomíname pre našu značku krásne jubileum, rozhodli sme sa osláviť ho vo veľkom. Do nášho domovského mesta prinášame legendárneho speváka Chrisa Normana,“ uviedol konateľ spoločnosti Peter Štrbian. „Tak, ako je v populárnej hudbe Chris Norman symbolom tradície a kvality sme rovnakým pojmom medzi výrobcami ohrievačov vody my,“ dodal.

Koncert, na ktorom zaznejú generačné hity ako Midnight Lady, Lay Back In The Arms Of Someone či nesmrteľná pesnička Livin’ Next Door To Alice bude zároveň otváracím podujatí tohtoročného Popradského kultúrneho leta. Chris Norman vystúpi v tomto regióne po prvýkrát.

Vstupenky na jeho koncert 12. júna v Poprade sa budú predávať za zvýhodnenú cenu. Najlacnejšie – na státie – budú stáť sedem eur, na sedenie desať a dvanásť eur. „Je to náš darček ľuďom z regiónu, významnú časť vstupného hradí spoločnosť Tatramat – ohrievače vody, s.r.o“ vysvetlil P. Štrbian. Vstupenky sú k dispozícii prostredníctvom siete Predpredaj.sk, zakúpiť si ich je možné aj v Mestskej informačnej kancelárii na Námestí sv. Egídia v Poprade.