image 89879 25 v1

Komplexná ponuka armatúr nielen pre TZB

Partneri sekcie:

Spoločnosť Samson company, s. r. o., bola založená v roku 2003 s cieľom reagovať na zvýšený dopyt zákazníkov po komplexnej ponuke priemyselných armatúr. Spoločnosť sa zaoberá predajom priemyselných armatúr pre chemický, petrochemický, potravinársky a plynárenský priemysel. Dodáva armatúry od dimenzie DN 6 po DN 2000, v tlakovom rade od PN6 po PN630. Od roku 2015 je spoločnosť výhradným zástupcom spoločnosti GENEBRE pre SR. 

V roku 2016 spoločnosť rozšírila zameranie o distribúciu vodárenského, kúrenárskeho a plynárenského materiálu, s ktorým sa predstavila aj na tohtoročnom veľtrhu Aquatherm v Nitre. V tomto odvetví má v ponuke mosadzné guľové ventily PN25 a PN40, antikorové guľové ventily od PN40, lisovací a rozoberateľný systém PEX-AL-PEX na rozvody vody, kúrenia a plynu. V sortimente spoločnosti sú aj mosadzné filtre „Y“, spätné klapky, redukčné ventily, rozoberateľné mosadzné tvarovky pre PE potrubie, mosadzné presné fitingy, rozdeľovače pre podlahové a radiátorové kúrenie a pod.
V neposlednom rade sú v ponuke spoločnosti Samson company aj vodovodné batérie pre domácnosť, verejné priestory a priemysel značky GENEBRE.