Jesenné novinky od AIR SYSTEM pre kvalitnejší vzduch v budovách

Spoločnosť AIR SYSTEM už na jar avizovala, že jeseň bude u nich bohatá na novinky v oblasti kvality ovzdušia v budovách.

V rámci segmentu priemyselné stavby a zdravotníctvo, kde sa požaduje super čisté prostredie, AIR SYSTEM prináša kanálové filtračné jednotky s unikátnym trojstupňovým systémom filtrácie s následnou inaktiváciou mikroorganizmov, vírusov, baktérií a plesní, ktoré zároveň očistia vzduch od plynov a zápachu. Ide o rad jednotiek TION A a TION B.

Kanálová filtračná jednotka TION A
Kanálová filtračná jednotka TION A |

Uplatnia sa v priemyselných prostrediach, kde treba zabezpečiť vysoký stupeň filtrácie a dearomatizácie (napr. potravinárstvo, farmácia, čističky odpadových vôd atď.).

Kanálová filtračná jednotka TION B
Kanálová filtračná jednotka TION B |

Špeciálny rad zariadení TION B LAM je určený pre zdravotníctvo, konkrétne pre operačné sály, kde laminárne stropné jednotky zabezpečujú najvyšší štandard filtrácie. Ich výhodou je, že zdravotnícke pracovisko nemusí objednávať na výmenu filtrov špecializovanú firmu, lebo filtre sú pri výmene už dekontaminované.

Laminárne stropné jednotky TION B LAM pre operačné sály
Laminárne stropné jednotky TION B LAM pre operačné sály |

Pre segment individuálnej bytovej výstavby prichádza riešenie inteligentnej mikroklímy, obsahujúcej čističku vzduchu TION Brizer 3S so systémom MagicAir, ktorý riadi mikroklímu v malom priestore a zabezpečuje pokročilú filtráciu vzduchu a vetranie.

Jednotka TION Breezer 3S umiestnená na stenu
Jednotka TION Breezer 3S umiestnená na stenu |

Systém vie integrovať už existujúce prvky pre klimatický komfort a ovláda sa prostredníctvom smartfónu s možnosťou vzdialenej správy. Miestnosti sa tak môžu ovládať buď automaticky na základe nadefinovaných parametrov, alebo manuálne podľa momentálnej potreby.

Mobilná aplikácia iOS MagicAir
Mobilná aplikácia iOS MagicAir |

Obe riešenia prináša AIR SYSTEM na Slovensko v rámci spolupráce s inovatívnou spoločnosťou TION z Ruskej federácie.

Schéma fungovania riešenia MagicAir v bytovej jednotke s integráciou iných spotrebičov
Schéma fungovania riešenia MagicAir v bytovej jednotke s integráciou iných spotrebičov |

Bližšie informácie: andrej.ciz@airsystem.sk.
www.airsystem.sk