Obytný súbor Panorama city

Revolúcia v osvetlení: Keď dizajn stretne techniku

S viac ako 27-ročnými skúsenosťami v oblasti osvetlenia predstavuje spoločnosť iluma spojenie umenia a techniky v tvorbe jedinečných svetelných riešení. Spolupracuje s poprednými európskymi výrobcami a poskytujú komplexné služby – od ideových návrhov a technických špecifikácií až po dodávku a montáž svietidiel. Cieľom spoločnosti je nielen naplniť očakávania klientov a architektov, ale aj prinášať inovatívne a inšpiratívne osvetlenie do každého priestoru.

Spoločnosť iluma už viac ako 27 rokov vytvára projekty osvetlenia. Svetlo je pre nich nielen každodennou prácou, ale aj hobby. Architekti, dizajnéri a projektanti sú pre ilumu partnermi, ktorým pomáhajú uviesť do života ich idey, obohatené o technické myšlienky a skúsenosti firmy. V ponuke nájdete svietidlá od popredných európskych výrobcov. Spolupracujú len so značkami, ktorým dôverujú.

Vstupná hala KLINGERKA
Vstupná hala KLINGERKA | Zdroj: Tomáš Manina

Riešenia osvetlenia od firmy iluma sú navrhnuté tak, aby pozdvihli každú miestnosť. V spoločnosti neúnavne skúmajú nové prístupy a technické postupy. Či už potrebujete svietidlo na pracovný stôl, do kuchyne alebo kancelárie, iluma je pripravená vám poradiť a ukázať v ich showroome. Ten nájdete na Račianskej ulici 22/A, kde nájdete inšpiráciu plnú svetla, ale nie svietidiel.

ChataT Architekti Mgr. Art. Martin Maňo Mgr. Art. Tomáš Amtmann
ChataT Architekti Mgr. Art. Martin Maňo Mgr. Art. Tomáš Amtmann | Zdroj: iluma

Jadro práce iluma tvorí dodanie osvetlenia na kľúč – od vytvorenia prvotnej vízie, ktorú realizujú v spolupráci s architektom a dizajnérom, po detailnú technickú špecifikáciu, cenovú ponuku a následné dodanie svietidiel. Na prianie klienta zabezpečujú aj montáž.

Iluma vie zabezpečiť klientom i samostatný ideový návrh a technickú špecifikáciu osvetlenia bez dodávky svietidiel. Súčasťou odovzdaných podkladov je – kniha svietidiel, svetelnotechnické výpočty, technické špecifikácie a parametre, prípadne vizualizácie. Projekt osvetlenia môže slúžiť ako dizajn manuál osvetlenia pre obchodné prevádzky, franšízové siete, ako podklad k rozpočtu stavby či interiéru.

Oriflame showroom
Oriflame showroom | Zdroj: iluma

Úspešnosť projektu nehodnotí firma len z finančného hľadiska, ale najmä podľa spokojnosti zákazníka a naplnenia zámeru architekta.

Hájovňa Pekná cesta, arch Office 110
Hájovňa Pekná cesta, arch Office 110 | Zdroj: iluma

https://www.instagram.com/svietidla_iluma/

https://www.facebook.com/ilumasro/

Zdroj: PR článok ILUMA, s.r.o.