basf foto2

MasterSeal 7000 CR: Ako správne zvoliť najlepšie technické riešenie na ochranu betónu v nádržiach ČOV a zberných nádržiach

Partneri sekcie:

Dnešná doba kladie neustále vyššie a vyššie nároky na stavebné materiály, ktoré musia odolávať čoraz viac agresívnejším chemikáliám a prostrediu. To je jeden z mnohých dôvodov prečo odborníci v stavebnej divízii Master Builders Solutions vyvinuli úplne novú technológiu a materiálovú bázu nazvanú XOLUTEC.

Táto nová materiálová báza kombinuje najlepšie vlastnosti už dobre známych produktov na báze epoxidových a polyuretánových živíc. Vďaka jedinečným vlastnostiam a benefitom v reálnych aplikáciách ponúka technológia XOLUTEC široké možnosti použitia najmä pri ochrane betónových konštrukcií vystavených extrémnym podmienkam počas aplikácie a prevádzky v oblasti ČOV alebo záchytných bezpečnostných nádrží pre rôzne chemikálie ako sekundárna ochrana.

MasterSeal 7000 CR

  • Systém hydroizolácie a ochrany betónu s unikátnou kombináciou aplikačných a prevádzkových vlastností, ktoré riešia problémy agresívneho prostredia odpadových vôd.
  • Overený systém: MasterSeal 7000 CR výrazne predlžuje životný cyklus betónových konštrukcií.
  • Vďaka unikátnej kombinácii aplikačných a prevádzkových vlastností medzi ktoré patrí možnosť aplikácie na vlhký podklad, uvedenie do prevádzky za jeden deň, vysoké chemické odolnosti, preklenovanie trhlín a mechanická odolnosť je MasterSeal 7000 CR tým správnym riešením na hydroizoláciu a ochranu betónových konštrukcií čistiarní odpadových vôd a kanalizácií.
Pozývame Vás na online seminár, 28.10.2020 od 10:00, alebo 03.11.2020 od 14:00. Seminár je zadarmo.

Počas seminára sa dozviete nasledujúce informácie:

  • Ako sa odpadové vody stávajú čoraz agresívnejšími následkom zvyšovania koncentrácie chemikálií v dôsledku programov na znižovanie objemu vypúšťanej vody.
  • Požiadavky na sanácie čistiarní odpadových vôd a pôsobenie rôznych materiálov pri rôznych podmienkach expozície.
  • Nové technológie na ochranu betónu a inovatívne materiály, ktoré ponúkajú komplexnú ochranu vo vysoko agresívnom prostredí odpadových vôd.
  • Ako obmedziť neplánované odstávky na údržbu a predĺžiť životnosť betónových konštrukcií s použitím membrány MasterSeal 7000 CR.

Zaregistrujte sa a dostanete pozvánku s prihlasovacími údajmi a e-mail s upozornením pred začiatkom webinára. Všetci účastníci dostanú odkaz na stiahnutie záznamu webinára.

Ing. Martin Hubka
obchodný riaditeľ pre priemyselné a dekoratívne podlahy, sanácie, zálievky a hydroizolačné systémy

https://www.master-builders-solutions.com/sk-sk

ZDROJ: BASF Slovensko