Pre lepšiu predstavu o novej kúpeľni

To, že v štúdiách nájdete kúpeľňové kóje, ktoré majú navodzovať presnú predstavu reálnej kúpeľne, to už asi každý vie. Čo ak si však chcete vybrať rôzne technické, tvarové a dizajnové riešenia jednotlivého zariadenia?

Presne na tieto účely slúži Shop in shop, ktorý sa stal veľmi dôležitou súčasťou každého showroomu, a kde nájdete na paneloch jednotlivo prezentované skupiny sortimentu, akými sú batérie, sprchy, kúpeľňový nábytok, umývadlá, zrkadlá, zrkadlové skrinky, doplnky, ale tiež vybrané položky zo sortimentu vykurovania, vzduchotechniky, klimatizácie či technického zariadenia budov.

Zdroj: PTÁČEK veľkoobchod

K dispozícii je aj testovací sprchovací kút, v ktorom si pomocou posuvných sklenených panelov nasimulujete najrôznejšie rozmery priestoru. Vo väčších štúdiách vyskúšate dokonca funkčné vzorky vodovodných batérií alebo sprchového programu. Dôležitou skupinou výrobkov sú bidety, o ktorých funkčnosti a výhodách sa môžete na mieste tiež presvedčiť.

Zdroj: PTÁČEK veľkoobchod

Reálnu predstavu o obkladoch a dlažbách si okrem kójí urobíte vďaka výsuvným panelom so vzorkami dlaždíc, ktoré umožnia tento sortiment otestovať na vlastný dotyk. Nielenže si možno typ obkladu fyzicky vybrať, vďaka informačným panelom získate navyše prehľad o vlastnostiach, vhodnosti použitia pre daný účet i o možnostiach kladenia. Pre milovníkov relaxácie je na vybraných pobočkách pripravený aj funkčný wellness.

Zdroj: PTÁČEK veľkoobchod

www.kupelne-ptacek.sk

Zdroj: PR článok PTÁČEK veľkoobchod, a. s.