TIGER ArchiPrint – exkluzívna individualizácia Vášho projektu

image001
Zdroj: © Fotolia, Serghei Velusceac-Fotolia

Vy to navrhnite…… my to vytlačíme!

Prepožičajte Vášmu majstrovskému dielu vlastný individuálny design!

Spoločnosť TIGER, pôsobiaca v chemickom priemysle, vyvinula technológiu, ktorá spája prednosti dvoch technológií v jeden systém, umožňujúci individualizáciu a personalizáciu vášho projektu tak v oblasti vonkajšej ako aj vnútornej architektúry.

TIGER ArchiPrint je kombináciou technológie práškového lakovania (TIGER Drylac® série 168) s technológiou digitálneho potlače pri využití UV-LED vonkajších tlačiarenských farieb (TIGITAL® série 134 / 1.1)

Tento systém bol vyvinutý za účelom dosiahnutia dlhodobej životnosti, vynikajúcej UV odolnosti, farebnostnej stálosti a maximálnej ochrany dekoratívnej a estetickej investície.

Systém bol podrobený prísnym testom kvality a následne ocenený certifikáciou IFO podľa Špecifikácie QUALIDECO, Class 1 a Class 2 vrátane Certifikácie pre čistenie fasádnych elementov podľa DIN ISO 105-X12.

K potlači je možné využiť aj iný substrát než je lakovaný povrch práškovou farbou (napr. povrch lakovaný tekutými farbami) – je však nutné vykonať technické odskúšanie.

Povrchová úprava sa uberá smerom k TIGITAL®

TIGITAL Inks 80 grau

Copyright TIGER Coatings Kundra fotolia
Zdroj: © Kundra_fotolia | TIGER Coatings
pulverlack tinte system grundlage cz
Zdroj: © Kundra_fotolia | TIGER Coatings

PERFEKTNE ZLADENÉ KOMPONENTY SYSTÉMU

ODBORNÉ PORADENSTVO UŽ VO FÁZE PRÍPRAVY PROJEKTU.

Od počiatočného nápadu až po hotový objekt. Spoločnosť TIGER sprevádza a podporuje váš projekt od samého začiatku. Náš kompetentný tým Vám rád poradí s výberom farby a designu a podporí vás pri technickej realizácii.

Copyright TIGER Coatings Meeting
Zdroj: © TIGER Coatings

NEOBMEDZENÝ PRIESTOR PRE VAŠU KREATIVITU V DESIGNE

Žiadne limity pre Vašu kreativitu: TIGER ArchiPrint umožňuje natlačiť akýkoľvek motív alebo obrázok na váš objekt. Na vyžiadanie vám radi doporučíme designovú agentúru, ktorá vám poradí s designom vášho umeleckého diela.

Fotolia 129500839 XXL TIGER Fassade
Zdroj: © REDPIXEL – stock.adobe.com

PRÁŠKOVÝ POVLAK TIGER DRYLAC®

Funkcia, estetika a dlhodobé zachovanie hodnoty: Pre povrchovú úpravu vašej fasády je použitý špeciálny práškový lak TIGER Super Durable. K dispozícii je množstvo odtieňov a efektov a rovnako tak i poskytovaná limitovaná záruka.

image014
Zdroj: © TIGER Coatings

PRISPÔSOBENIE K DIGITÁLNEJ POTLAČI

Váš požadovaný motív na hliníku alebo na inom substráte:
Najmodernejšia digitálna potlač s vynikajúcou UV odolnosťou a farebnou stálosťou. Tlačiarenské farby TIGITAL® vyvolávajú silné vizuálne emócie a podčiarkujú estetiku vášho objektu.

Copyright TIGER Coatings print
Zdroj: © TIGER Coatings

VŠESTRANNÉ, KREATÍVNE, EKOLOGICKÉ.

TIGER ArchiPrint kombinuje výhody technológie ekologického lakovania práškovými farbami s inovatívnymi riešeniami digitálnej potlače.

Výsledok: ľahko udržiavateľná a super odolná hliníková fasáda s výrazným charakterom a formátom.

Podrobné informácie získate na tas@tiger-coatings.com a tiež na https://www.tiger.archi/products/tiger-archiprint

ZDROJ: PR článok spoločnosti TIGERLAK SLOVAKIA, spol. s r.o.