mageba Novinky

image 100614 25 v1

mageba ako jeden z popredných svetových dodávateľov mostných záverov pre viac ako 20 000 mostných konštrukcií po celom svete, by Vám chcela predstaviť ďalšie zo svojich produktov.

Mostné závery typu TENSA®CRETE (Typ RE a RE-LS):  Ide o jednoprofilové mostné závery z oceľových profilov, ktoré sú ukotvené vo vysokopevnostnom vodotesnom polymérbetóne ROBO®FLEX, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre tento druh mostného záveru. Preukázal sa ako nanajvýš trvanlivý a odolný voči opotrebeniu a zaťaženiu. Je rovnako vhodný pre novostavby ako aj rekonštrukcie. Veľkou výhodou je minimálna požadovaná hĺbka pri osádzaní. Je ideálny ako náhrada opotrebovaných kobercových mostných záverov, vykazujúcich viaceré poškodenia. Tento typ mostných záverov je bezproblémovo v prevádzke už od roku 1994 a jeho najlepšou referenciou je kvalita a životnosť.

POLYFLEX®ADVANCED PU je zálievkový mostný záver na báze elastického polyméru. Veľkými výhodami tohto mostného záveru je extrémne dlhá životnosť vďaka absencii mechanických dielov,  najvyšší jazdný komfort, 100% vodotesnosť a bezúdržbovosť. Ďalej rýchla inštalácia s minimálnym obmedzením prevádzky.  Významnou výhodou systému je individuálne prispôsobenie sa požiadavkám každého mosta. Je možné vyrobiť rýchlo a bezpečne ľubovoľné tvary špár, vyvýšenín, pravouhlých, či krížových spojov.

Technológia mostných diel sa sústavne vylepšuje a rozpätia nových mostov sú čoraz väčšie, čím  sa zvyšujú aj požiadavky na mostné závery.  mageba chce preto udržať krok s týmto pokrokom, za účelom čoho neustále zvyšuje nároky na kvalitu svojich produktov.

Preto veríme, že vlastnosti týchto mostných záverov dokážu presvedčiť zákazníkov o ich vynikajúcich kvalitách a prispieť tak k vylepšeniu jazdných podmienok aj na našich mostných dielach.