Aquahome DUO SMART OG 2

Inteligentné riešenie problémov s tvrdou vodou

Novinka od spoločnosti Viessmann, Aquahome Smart, je moderná inteligentná jednotka na úpravu vody, ktorá zlepší kvalitu vody vo vašej domácnosti.

Neustále odstraňovanie vodného kameňa v kuchyni a kúpeľni je jeden zo znakov tvrdej vody. Úpravne vody radu Aquahome vyriešia problém s tvrdou vodou vo vašej domácnosti. Zariadenie je potrebné nainštalovať na hlavnú prípojku studenej vody, v blízkosti odtoku do kanalizácie a s prístupom k elektrine.

Z vašich kohútikov a v inštalácii bude prúdiť mäkká voda, bezpečná pre spotrebiče a členov domácnosti. Zariadenie Aquahome Duo Smart, je navyše vybavené aktívnym uhlím. Vodu nielen zmäkčí, ale aj prefiltruje, aby ste ju mohli piť priamo z vodovodu, bez chuti chlóru.

Aquahome 20 smart
Najlepšia ochrana vášho vykurovacieho systému a domácich spotrebičov pred škodlivými usadeninami vodného kameňa | Zdroj: Viessmann

Ako to funguje?

Po inštalácii stanice v kotolni, suteréne alebo technickej miestnosti preteká každá kvapka vody vrstvou zodpovednou za zmäkčenie a filtráciu vody. Každých pár dní sa zariadenie automaticky regeneruje pomocou soľného roztoku. Regenerácia prebieha vždy v čase najnižšej spotreby vody, napr. v noci. Okrem pravidelného pridávania tabletovanej soli, stanica nevyžaduje údržbu.

Nechajte si poradiť u svojho odborného partnera firmy Viessmann alebo na www.viessmann.sk.